Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettenetesen szenvedek a...

Rettenetesen szenvedek a gyomorégéstől, hallottam, hogy a Salvus víz segíthet. Lehet szedni tényleg terhesen? Tapasztalatok? Hol lehet venni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet inni babásan is, én is iszom, most vagyok 24 hetes. Nekem nagyon jó, ahogy iszom 2 kortyot, már segít is.


SPAR, Interspar, gyógyszertár, Én a sparban veszem, 630 ft, 1.5l, és max napi 2dl-t ihatsz belőle étkezés előtt, de minden rá van írva.

Illetve amit még mondott a doki, hogy egyszerre csak picit egyek, és lefekvés előtt 3 órával már egyáltalán ne.


remélem neked is segít!

jó egészséget!

2010. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én gyógyszertárban veszem, ha szükséges, ott olcsóbb, csak 490 Ft. Nem várok babát, de a refluxomat nagyon jól rendbe tette 2 évvel ezelőtt. Akkor kúraszerűen ittam, s azóta - lekopogom -, nincs semmi panaszom.
2010. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha sok a savad, akkor a Reni arra nagyon jó, pár perc alatt elmulasztja
2010. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ettől szenvedek-szenvedtem,nekem így pocakosan a Dr.Stomi vált be nagyon.Természetes anyagokat tartalmaz csak,kismamáknak is ajánlott.Nekem nagyon bejött,előtte erősebb gyógyszert kellett szednem,de ezt elhagytam miután várandós lettem.

39 hetes km

2010. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a Renie semmit sem ért. nálam az elején volt iszonyat nagy gyomorégés. mire már kezdett múlni, akkor tapasztaltam hogy csak a jó hideg tej segít.
2010. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a renit marokszám zabálom sajnos nekem nagyon erős savcsökkentőt kellett szedni amit most nem szedhetek...

van még a bázika nevezetü por ami lúgosít és étrend kiegészítő terhesek ehetik nekem sokat segít és nem is rossz ízű ezen kívül amit megtehetsz az az hogy nem eszel édességet csokit kakaót szénsavast és olajos kajákat...sokszor egyél keveset és este fekvés elött már 1-2órával semmit...egy hete lecsót ettem és azt hittem 5 napig hogy kilukad a gyomrom reni és más ellenére ülve kellett aludnom...ja és még van a szódabikarbóna szalvus vizet már irták...asszem más csodaszer nincs! jobbulást neked is !

2010. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!