Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Zamira nevet szeretnenk...

A Zamira nevet szeretnenk adni a kislanyunknak. Hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Gondolom a tobbseg jonni fog a negativ kommentekkel,de azert erdekelne mik a velemenyek rola.Meg a Zafira is tetszik.Az elso kislanyunk Zélia.
2016. nov. 13. 13:54
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Hu hat koszonom,mindenkit felpontoztam,mert valaszoltatok.A vezeteknev Limmai.Nem talalkoztam csak egyszer ezzel a vezeteknevvel,szoval szerintem eleg ritkanak mondhato :)
2016. nov. 13. 15:27
 12/28 anonim ***** válasza:
52%
Zenina esetleg?
2016. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
35%
Katasztrofa....mint a Mercedes is..gyere gurulj ide mercedes es ne felejts el behuzni kezifeket magadon...olyan gyonyoru magyar nevek vannak hogy hihetetlen...de ezek....pffff szerencsetlen gyerekek mennyi penzt fognak nagykorukba nevvaltozasra kolteni majd....
2016. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
62%
Hú, szerencsétek van, mert ehhez a vezetéknévhez a klasszikus és a különlegesebb nevek is mennek :) Szerintem jó lesz az.
2016. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
66%
Senkivel se foglalkozz. A névadás az egyik legmegosztóbb dolog, mindenkinek van róla véleménye. Pont ne nézd már, hogy Rozika meg Julcsika mégis mit gondolnak a TI gyerekeitek nevéről...
2016. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
69%

A Zafira és a Zamira gyönyörű❤

De a Zélia se rossz☺

Boldog babavárást!☺

2016. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szépen hangzik, dallamos. Limmai Zamira. Ezerszer inkább, mint Limmai Erzsébet.
2016. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
32%

Természetesen függ a vezetéknévtől is. Nyilván egy Szabó Zamira elég viccesen hangzik. És nem, nem román eredetű, hanem arab.

Nekem kifejezetten tetszenek ezek a nevek, és pontosan azért mert nem tucatnév mint mondjuk a Vivien, és a többi.

A mi kislányunknak is arab eredetű nevet választottunk, de már a vezetékneve sem hétköznapi, tehát passzolnak.

Ha nektek tetszik és jól hangzik a vezetéknév után mi akadálya? Kisebbség használja ezeket a neveket? Azok így néznek ki valahogy: Kalányos Zamira Fatima, vagy Oláh Zafira, hát ezek valóban röhejesek, és egyből elárul mindent a viselőjéről, hogy honnan is származik.

De ameddig egy szép, ritkább vezetéknévhez adjuk nagyon jól, szépen cseng. :)

2016. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%
Falra tudnék mászni mikor a leendő szülők minél különlegesebb nevet akarnak hogy az Ő kicsikéjük ki tűnjön és már kínjukban nem tudják milyen nevet adjanak! Csak arra nem gondolnak hogy az a gyerek egyszer felnől, felnőtt ember lesz.. Nem beszélve arról hogy az egész gyerekkorát meg nehezíti majd a neve mert mindenki tudja hogy a gyerekek a leggonoszabbak és csúfolni fogják majd.. És ez kihat majd az egész életére.. Nekem.. Nem tetszik egyik név se.. De a Ti döntésetek..
2016. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
51%

# 19 -es.

Maximálisan egyetértek + hozzátenném, hogy még azt se lehet tudni sokszor név alapján, hogy fiú-e vagy lány.

2016. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!