Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 8. hónapjában enyhe...

Terhesség 8. hónapjában enyhe megjön érzés?

Figyelt kérdés
Első baba és néha enyhe megjön érzésem van, rég éreztem már ilyet, inkább a terhesség elején volt jellemző (amúgy nem most lenne aktuális a havim). 32 hetes vagyok. Ez ilyenkor előfordul másnál is? Esetleg van valami jelentősége?
2016. nov. 13. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetes persze.

Első baby nekem is, gyakran érzek én is hasonló tüneteket, de normális hiszen a baba egyre nehezebb és nő, tágul a méhed.

A terhesség vége felé pedig egyre gyakrabban lehet majd érezni.


36hkm

2016. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt. 27 hetes koromban még enyhe mindjárt megjön érzés volt. 30 hetes koromra is mindjárt megjön érzés volt de nem annyira enyhe és egyre sűrűbben fordult elő, hogy ezek rendszertelen időközönként ismétlődtek. 34 hetes koromra ez már mindennapos volt, 37 hetes koromra nem volt olyan óra, hogy ne érezzek semmit. 2 nappal a kiírt dátum előtt szültem amúgy szóval jelentősége nem sok volt.
2016. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!