Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem ijesztett meg az...

Titeket nem ijesztett meg az enyhe megjovos erzes mikor mulik el?

Figyelt kérdés
sziasztok. Mar egy hete tudom hogy babat varok de a menstruacio napja csak szombaton volt. Ugye nem is jott meg. De delutanonkent szoktam erezni enyhen az alhasam tudom h ez ilyenkor normalis de engem ugy megijeszt felek mindig neh tenyleg megjojjon talan mert meg nem tudatosult meg hat elso baba:) voltatok igy ti is?:)
2015. ápr. 28. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

24 hetes vagyok, es meg mindig erzem ezt az erzest.

Nyugi. )

2015. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is érzem néha még mindig,21 hetes vagyok. Magnéziumot kezdj el szedni ha még nem szedsz. Boldog babavárást!
2015. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm lànyok! :)
2015. ápr. 28. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyerkőcnél majdnem végig éreztem, alkati kérdés. Az elsőnél végig idegesített, a másodiknál csak úgy a 24-28. hétig paráztam, nehogy a méhszáj nyíljon, de mindketten kiírt nap előtt 2 nappal születtek :)
2015. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!