Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reménykedhetek még hogy megmarad?

Reménykedhetek még hogy megmarad?

Figyelt kérdés

6hetes 4 naposan elkezdtem

barnásan pecsételni ez már 6 napja tart aznap voltam orvosnál petezsák volt benne embrióval. Írt fel utrogestant 3×1-et amit szájon át kell szednem, de ma már piros vérzésem volt és görcsölt a hasam is de kevesebb mennyiség volt mint menstruációkor! Aztán elmúlt a görcsölés meg jelenleg a vérzés is! Ezek után reménykedhetek még? 10 nap múlva lenne újabb ultrahang.


2016. nov. 13. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én sok reményt nem fűznék hozzá sajnos.
2016. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor pecsételni kezdtem elmentem orvoshoz,amikor erősödött akkor megint elmentem hiába pár napja voltam.1 hónapig barnáztam,véreztem a 6.héttől,majd 13-14hét között menstruáció erősségű vérzésem volt.Megmaradt a baba és egészséges.

Nem mondom h neked is így lesz,de a remény hal meg utoljára!

2016. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen barnazas. Ra 2 hetre karàcsonykor elkezdtem verezni pedig szedtem az utrot es a duphastont 3x2 t mindegyikbol. Aztan 1 honapig pecseteltem. A verzes nekem hematoma volt. A lanyka megmaradt. Semmi baja nem lett. Egeszseges mint a makk🤗
2016. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én se fűzök sok reményt hozzá:(

De a remény hal meg utoljára!:)

2016. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két hétig barnáztam (5+4-től, 7+4-ig), Utrot szedek 3x1-et (hüvelybe), 1-1 erősebb görcs volt, de amúgy lightosan görcsölgettem, most 8+5 hetes vagyok, csütörtökön voltam dokinál, minden ok volt, baba szépen fejlődik, én reménykedem.
2016. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztosat csak az orvos tud. Nem lehet előbb elmenni hozzá?
2016. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A vérzéssel sem hívott be? Szóltál róla?

Lehet, h máshonnan jött a vér (méhszájseb, pl). Én utro mellett a 13. hétig barnáztam a lányommal.

2016. nov. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy vagy?
2016. nov. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!