Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes, hogy görcsölök?

Természetes, hogy görcsölök?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a tesztem, de orvosnál még nem voltam holnap kérek időpontot.

Viszont, elég sűrűn görcsölök..olyan megjön a mensim görcs.

Ez ugye nem jelent rosszat?

Még egy kérdésem lenne: az sztk- ban mennyi idő mire kapok időpontot?

Esetleg tudja valaki?


2016. nov. 13. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Némi görcs, feszítés normális - ha nem vérzel, akkor nincs gond.


Nődokihoz ha nincs probléma, most nem érdemes még menned, mert semmit sem fognak látni, de ezt majd úgyis mondják, amikor időpontot adnak (leghamarabb elmaradt mensi után 2-3 héttel van értelme menni).

2016. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! 27 fele kellett volna megjönnie. :)
2016. nov. 14. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség első szakaszában normális ez a " mindjárt megjön érzés " nekem 16. Hétig volt. Addig amíg nem vérzel nincs erős fájdalmas görcseid addig nincs baj... Szerintem 1-2 héten belül kapsz időpontot.. De kb 6-7 hetesen szoktak először menni mert akkor már van szívhang... De ha neked valami miatt fontos hogy mennél hamarabb eljus a dokihoz mert mondjuk hormonpótlás kell alkalmazni már a korai szakaszában akkor azt mond. És szerintem soron kívül fogadnak főleg ilyen esetben.. Egyébként meg Gratulálok Boldog Babavárást
2016. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. nov. 14. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!