Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok, és...

20 hetes kismama vagyok, és csalódva tapasztalom, hogy a párom egyáltalán nem kíváncsi a baba mozgására, és egyáltalán semmire, ami vele kapcsolatos. Ez változik majd, vagy így marad?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Biztos csak megijedt, vagy csak most realizálta, hogy mi is történik ott bent....Biztos vagyok benne,hogy meg fog változni igen hamar. Tudod nekik is fel kell dolgozniuk ezt az élményt valahogyan. Persze nagyon nehéz türelmesnek lenni a párunkkal, mert ilyenkor még több szeretetre van szükségünk és figyelemre, és gondolom megosztanád vele ezt az élményt. Ne aggódj hamarosan Ő fog rákérdezni, hogy megfoghatja-e a pocakodat.

Minden jót kívánok és szép bébivárást!

24.hetes mami

2008. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem akkor fogta fel igazán amikor bejött velem az 12 hetes ultrahangra, és látta az izgő-mozgó kisfiúnkat:)

Csábítsd el egyre, szerintem hatásos!

Boldog pocakosodást!

2008. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Neki nincs semmi testi kapcsolata a babával, nem úgy mint neked. Hidd el, legkésőbb amikor megszületik, akkor kíváncsi lesz rá, és ráadásul ő lesz a világon a legbüszkébb apuka.

De egyébként szerintem is segítene, ha részt venne egy ultrahangon és láthatná! Vagy amikor már látszódni fog kívülről, ahogy a pocakod jön-megy.

Üdv, 31 hetes kismami

2008. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat. A 19. héten voltunk 4d-s uh-n, ami ismét csak rám volt hatással, nem vettem észre, hogy azon kívül, hogy először volt ilyenen, megérintette volna. Azóta én mindig magam előtt látom a babát, nem győzök hozzá beszélni, dícsérni, símogatni. Megkérem, hogy este megnyugtatás képpen jelezzen anyának, hogy jól van, rúg egy finomat, persze majd el olvadok, máris olyan szeretettel vagyok irányába, hogy ki sem lehet ezt fejezni. A páromnak viszont semmi nem érdekes, nem akarja megfogni, nem érdeklik a nevek, nem hajlandó tudomást sem venni róla. Pedig 2 éve akarjuk nagyon Őt, és rettenetesen rosszul esik.
2008. okt. 5. 19:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hasonló párod lehet mint nekem, mármint az én párom egyébként is nehezen mutatja ki az érzelmeit. Én is úgy érzem, hogy nem érdekli a baba, de azt hiszem nem erről van szó. Egyszerűen ő még nem fogja fel, hogy van. Azt hiszem látniuk kell a babát élőben, megszületve, ahhoz, hogy beleszerelmesedjenek. Szerintem ne izgulj ezen, hidd el, ha megszületik a babó, akkor nagy-nagy szerelem lesz az övéké is.
2008. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A próféta szóljon belőled! Kicsit félek attól, hogy akkor meg jön az ilyenkor szokásos, miszerint az ilyen pici gyerekekekkel a férfiak nem tudnak még mit kezdeni..... No de nem akarok ennyire pesszimista lenni, hátha mégsem...
2008. okt. 5. 19:46
 7/13 anonim ***** válasza:

19:39-es vagyok:

Hé nem elszomorodni! Tényleg bízz a párodban, meg magadban is (valamiért csak magad mellé választottad)! Lehet, hogy nem meri majd elsőre megfogni, és lehet hogy félni is fog tőle, de hidd el, hogy ott fog állni a sarkadban és le sem fogja venni a szemét a gyerkőcötökről :) És majd előbb-utóbb könyörögni fogsz, hogy a te kezedben is lehessen majd a babótok :)

2008. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ok! :-))
2008. okt. 5. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki szintén erről panaszkodott. Az apuka nem foglalkozott a kicsivel, nem simogatta a pocakot, nem beszélt hozzá, szinte figyelmen kívül hagyta, hogy terhes a felesége.

Aztán egy reggel arra ébredt a kismama, hogy az apuka csendben beszél a pocaknak. :)

Lehet, hogy rettentően fél, és nem meri kimutatni az érzelmeit, vagy csak egyszerűen nem tudja még átérezni, hogy apa lesz.

Bízok abban, hogy egy idő után boldogan fog beszélni a pocakodhoz, és fogja simogatni.

23 hetes kismama

2008. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hidd el ő arra tartogasa az elolvadást amikorra meglátja a babát.hidd el akkor tuti elolvad.
2008. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!