Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hasmenés?

Terhesség alatt hasmenés?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok. Életemben nagyjából 3-szor volt hasmenésem vírus miatt, szóval egyáltalán nem vagyok rá hajlamos. Most viszont 3 napja, napi 1-2 alkalommal hasmenésem van. Szerintetek érdemes orvoshoz fordulni? Vagy ez normális a hormonok miatt? Nem gondolom, hogy elkaptam volna valamilyen vírust.
2016. nov. 15. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt az első trimeszterben. Biztos, hogy nem vírus volt, mert rosszullét, gyengeség nem társult mellé, plusz hetekig tartott.

Úgy voltam vele, hogy jobb, mintha szorulásom lenne.

24 hkm

2016. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elso trimeszterben nekem is rengetegszer volt. Aztan most igy a vegere megint vissza jott, bar szerintem most a vas is kozre jatszik. 36hkm.
2016. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha más tünet nincs, akkor normális. Nekem is az első trimeszterben gyakran volt. KB. 15dik héttől lassult le az anyagcserém, most már székrekedésem van :-)


22 hkm

2016. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo egy az egyben igy vagyok mint Te es pont 7 hetes. Nekem az elsovel is hasonlo volt ez, normalis.
2016. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat, akkor nem hívom fel a dokit.
2016. nov. 15. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!