Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hetes terhes vagyok es...

Hat hetes terhes vagyok es keseru izt erzek a szamba folyton es hanyingerem is van tudom az normalis de ez az iz ez szornyu volt valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! Az első 8 hétben mindennek pocsék íze volt. Valami bizarr fémes kesernyés meghatározhatatlan ízt éreztem folyton. Nálam ez volt a terhesség legelső jele amúgy.


Semmi nem használt ellene, csak a citromos víz. Azt ittam ha kellett ha nem. A második trimeszterre elmúlt.

2016. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nekem is ez volt, de a méztől jobb lett. egy teáskanálnyi, és elmúlt a hányingerem. Boldog babavárást, remélem hamar elmúlik a rosszullét!:)
2016. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtatok jo tudni hogy mas is volt igy remelem hogy jobb lesz
2016. nov. 15. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt mindket terhessegemnel az elso 3 honapban.... csak nekem meg a mindennapos 2-3 hanyas is hozzajott.
2016. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sósat éreztem a számban, na az se volt jobb. A gyömbér egyébként csodákra képes hidegen. A legjobb barátom volt a tizedik hétig.
2016. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, az a fránya keserű íz állandóan és a rengeteg nyál ami termelődött. 3 gyermekem van, mindhárom terhességen első 3-4 hónapja semmi másról nem szólt, csak a hányingerről és sajnos a hányásról...persze rózsaszínű boldogságfelhőben :)

Imádom őket, imádtam terhesnek lenni (a 18. hét után :P ) De mégegyszer SOHA többet nem csinálom végig. FÚÚÚÚ az a keserű íz. utáltam.

2016. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen meghatározhatatlan rossz ízt éreztem a számban minden evés után. Ha édeset ettem ha sósat akkor is..nekem kb hatodik héttől a 10. hétig volt..utána enyhült.
2016. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!