Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A középidőben fogant babáknál,...

A középidőben fogant babáknál, az 5. héten kell már látni embriót a petezsákban?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. 5. Héten még általában csak petezsákot lát a doki.. Leghamarabb 6.-7. Héten lehet látni embriót és akkor van szívműködés is ;)
2016. nov. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Középidőben csak a 28 napos ciklusnál fogannak a babák. De még ott sem látni semmit.

28 napnál rövidebb ciklusnál van esély olyan korán embrióra.

2016. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Annyian írják hogy 5 hetesen már ekkora meg akkora petezsák benne szikholyaggal/embrióval.
2016. nov. 16. 07:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Valószínűleg nekik fogalmuk sincs mikor fogant a baba. Nekem úgy volt 5+4 hetesen embrió, hogy 10. ciklusnapon volt pém.

Most meg 32 napos ciklussal 7 hetesen is éppenhogy látszott 1,5 mm volt.

2016. nov. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5+3 hetesen volt 13 mm petezsak benne szikholyag. 2 hét múlva 12 mm embrió szívműködéssel.
2016. nov. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Az elso gyerekkel 5 hetesen 6 naposan voltam eloszor uh-n es az orvos elotte felkeszitett, hogy valoszinuleg nem lesz meg embrio. En tudtam, hogy nem a 14. Napon voltpeteeresem, hanem 12-n, ezert mertem menni uh-ra, nah meg azert mertutana ket hetig eselyem sem lett volna eljutni es nagyon kivancsi voltam.

Vegul lattuk az embriot mar es volt pulzalas is, a doki pedig mondta, hpgy valoban par nappal korabban foganhatott.

2016. nov. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!