Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen kb 20percig feszes...

30 hetesen kb 20percig feszes has nem baj?

Figyelt kérdés
Éreztem hogy megfeszül és nem ernyedt el de nem is volt kő kemény és nem is volt fájdalmas csak nagyon feszes.Nem otthon voltam nem tudtam lefeküdni csak leülni.Végül elrágtam 2 magnerotot és kb 10 perc múlva ellazult.Ez nagy baj?Nem nyithatta a méhszájat?Kicsit beparáztam..
2016. nov. 16. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott "megfeszülni" annyi idős terhesen mint neked,ha a pocaklakóm elaludt és én álltam vagy nem olyan testhelyzetbe voltam ahogy mindkettönknek jó úgy..a méhszájam mikor nyílt semmit nem éreztem..ha a végét járod majd akkor lehet szúr,nekem szúr,ahogy nyílik egyre jobban...38+5hkm..további jó babavárást! :)
2016. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!