Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KB 20 napja késik a menstruáci...

KB 20 napja késik a menstruációm, a terhességi teszt negatív. Hőgörbe lent. Valaki segítene aki ért hozzá?

Figyelt kérdés

Annyi a tünet, hogy 3 nap egymás után valami undorító, hányingerkeltőt álmodtam, és szinte öklendezve keltem fel. Ilyen még nem volt.


A hasam alja kicsit még van duzzadva, ha fekszem, akkor a szemérem csont felett a 2 medence csontom között kicsit keményebbnek érezhető egy kB narancsnyi területen..de lehet csak izom. A hőgörbe :


[link]


2016. nov. 18. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem volt ovud, azért nem jön meg. Meg az kicsit hihetetlen számomra, hogy 64 nap alatt csináltál egy darab ovutesztet és pont azon az egy napon volt pozitív. Ha így volt, akkor adj fel egy lottószelvényt, de az én tippem inkább az, hogy egy sima, valamennyire kétcsíkosat vettél pozitívnak.


Bár hiányzik a görbe eleje, a 36,5 körüli hő akkor lenne luteális, azaz ovu utáni megemelkedett hő, ha az alaphőd 36,0-36,1 körül lennie.


Ja, meg ha nem volt szex a ciklus 29. napja óta, azaz 35 napja, akkor ha baba lenne, már minimum 2-3 hete pozitív lenne a teszted.


Hát én ezeket tudom kiolvasni ezekből az adatokból. :)

2016. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ovulációs mikroszkóppal néztem, azon a napon volt a legpáfrányosabb, + akkor húzta be magától az ovut is. Igen én is így gondolom. 14-15nappal az utolsó aktus után pozitívnak kellet volna lenni, de nem lett az.
2016. nov. 18. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Volt hő leesésed. Mas ok miatt nem jön meg. Keress egy dokid.
2016. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, válaszod!
2016. nov. 19. 01:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Én PCOS vagyok, nekem amikor nem volt peteérésem akkor volt ilyen görbém. A mikroszkóp nekem nem mutatott valóság. Amikor gyógyszert szedtem és volt peteérésem egyértelmű volt a peteérés. Ciklus első felében alacsonyabb hőmérséklet, ovációt követően megemelkedett és menzeszig magas maradt. Ha még nem voltál orvosnál érdemes felkeresi egyet, ő biztos többet tud mondani erről. Sok sikert! 😊
2016. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!