Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretője lettem egy foglalt...

Szeretője lettem egy foglalt férfinek és teherbe estem tőle, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes lettem és most hogy babát várok attól a férfitől akit tiszta szívemből szeretek..

viszont komoly kapcsolata van és külföldön él,nemtudom hogy reagál ha megtudja a hírt.

Attól félek nem lesz a gyerekemnek apja és egyedül kell felnevelnem..

nagyon jó anyagi körülményekben él,lehet abortuszra akarna vinni de azt meg nem akarom,mit tegyek?

hogy érjem el hogy az enyém és a közös babánké legyen és egy család legyünk?


2016. nov. 19. 11:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Én, mint hasonló helyzetben lévő írok neked. (igen, én is így jártam. hülye voltam, h belementem, persze, rettenetesen? megbántam, kicsit igen, kicsit nem.)


Mindenekelőtt erősen gondold át, hogy képes leszel-e egyedül megbirkózni a feladattal. Engem, illetve a gyereket támogatja az apja, látigatja, el is viszi, a felesége is tud róla, akivel azóta is együtt él. Szóval nekem ilyen téren nincs gondom. De azt fel kell tudnod dolgozni, hogy nem fogja otthagyni miattatok a családját, a feleségét, ez tuti. Egyedül kell járnod vizsgálatokra, ultrahangra, vérvételre, gyerekcuccot venni. Nekem barátok segítettek pl összerakni a babaútort, mert az apa akkor nem ért rá (mondjuk vásárolni meg eljött velem). Éjjel egyedül fogsz hozzá felkelni, minden áldott éjjel csak te leszel ott, hét közben, hétvégén. Nem lesz, aki boltba járjon helyetted, minden hiszti, minden fogzás, minden hasfájás csak neked fog szólni. Te leszel csak a rossz, amiért nem veszed meg neki a Kinder tojást, amiért nem engeded, h beüljön a tócsába, amiért fogat kell mosni.

Nem mehetsz el moziba, színházba, shoppingolni, bulizni, nem fogsz tudni ismerkedni, mert ott lesz rajtad az, hogy van egy gyereked, és hogy kitől és hogyan is lett ez a gyerek. Vállalod? Én vállaltam. Nagyon nem könnyű, sok sírással jár, de ha szembenézel vele, akkor valahol csodálatos, mert ami jó a gyerekben, azt is te kapod.

Mondom ezt úgy, h nálunk valamennyire tényleg van apa, de inkább csak úgy, mint egy távoli nagyszülő, aki néha eljön a gyerekhez.


Szóval itt azt felejtsd el elsősorban, hogy majd ő a tiéd meg a gyereké lesz. A nagy túróst. A kérdés, hogy vállalod vagy nem. Ha ezekbe belegondolva (ami csak egy szelete a valóságnak) azt mondod, inkább nem, akkor vetesd el, és legközelebb gondolkodj.

2016. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Beszélj azzal a nagy szerelemmel, hogy mi a pálya!

Ahhoz joga van, hogy tudjon róla.

Ahhoz nincs, hogy abortuszra vigyen akaratod ellenére! Ettől nem kell tartanod, mert ezt sehogy sem tudja elintézni, ha te nemet mondasz.


Aztán ha tudod az első reakcióját, lehet, hogy te is máshogy fogsz viszonyulni ehhez az egészhez, és átgondolod a dolgokat még egyszer.

2016. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezekért a kérdésekért fizetnek, ugye?
2016. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek nélkül is csak a szeretője voltál, Te viszont úgy gondoltad, hogy a babával megfogod magadnak. Álom-álom, édes álom...
2016. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%

Többen kommentelték, hogy nem fogja otthagyni a pasi a csaladjat, feleségét, gyerekét. Nem írta a kérdező, higy van neki családja, csak annyit,hogy komoly kapcsolata van, ami nem csaladot jelent.

Kérdező! Szerintem először az úriembert kellene megkérdezni, hogy mit szól. Aztan, ha megköszöni és nem kér belőletek, akkor gondold át, hogy egyedül tudod e vállalni. Gyerektartast mindenképpen kell fizetnie.

Ajj de szép is az igaz szerelem...

2016. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem házas!

Kapcsolata van de nem élnek együtt és szerencsére még nincs családja!

Viszont nem tudom hogy reagálna mert elég karrierista és ahogy irtam külföldön dolgozik és erre még csak rátesz eggyel hogy am a szüleivel sem túl fényes a kapcsolata vagyis nem annyira családcentrikus,és félek csak az abortuszban támogatna ha megtudja...

2016. nov. 19. 14:10
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezed, hogy hogyan érd el, hogy a tiéd legyen. ????Ráolvasással, mágiával. Egyes nők nem akarják megtanulni évszázadok óta, hogy egy férfit nem lehet gyerekkel megfogni.
2016. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

ezzel megfosztottál egy szegény férfiút a gyermekvállalás lehetőségétől, aki egyébként a te párod lett volna, ha nem csúszik be életedbe ez a malőr


szegényt hiába nevelték fel a szülei, a nagyszülei, hiába költöttek réá, fektettek belé, taníttaták, hiába fog örökölni házat, földet, megtakarítást, nem fog párt találni, és agglegényként mehet nyugdíjba a te hibás döntésed miatt

2021. jan. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
hogy vagy? Mi lett veled és pocaklakoddal, a kérdésed ota?
2021. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!