Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az aki ilyen nevet...

Normális az aki ilyen nevet ad (na) a gyerekének?

Figyelt kérdés
pár napja olvastam valahol,hogy valaki azt a nevet akarta adni a gyerekének hogy Dákó...normális az ilyen?:D És még fel volt háborodva hogy nem engedélyezték.A másik amit hallottam még,az a Kazetta,hát én nemtudom,belese gondolnak hogy ezzel a névvel fel is kell majd nőniük?(25h)
2010. ápr. 29. 17:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem poénkodott az illető, Kazetta? tuti hülyének nézték akkor a hivatalban ha ez igaz
2010. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

:) :) :)

Nagy az isten allatkertje.. Szegeny gyerek. En hallottam olyat hogy Leokadia. Ezen kacagtunk egy hetig a ferjemmel.

2010. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
hát igen...:)Én mikor a kazettát meghallottam,1órán keresztül sírtam a röhögéstől,de szó szerint potyogtak a könnyeim,nagyon rég nevettem ennyire,sőt talán soha..párom mondta is hogy "bolond"vagyok,hogy lehet ennyire röhögni...:)De nemtudtam visszafogni magam,még jó hogy itthon voltam,mert ilyenkor mindig belegondolok,mivan ha pont buszon vagy akárhol vagyok egyedül,és rámjön a röhögés...:)
2010. ápr. 29. 18:25
 4/24 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek. Mondjuk én a magyarosítással sem vagyok kibékülve. Kedvencem a Zsáklin:)


Mi direkt olyan nevet adtunk a kislányunknak amit becézni sem lehet esetleg egy -ke képzőt hozzárakni.

De szerintem 70 évesen sem lesz baj, ha Lili néni lesz:)

2010. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

És ahhoz mit szóltok, hogy:

Karácsonyi Ajándék

Kerti Virág


Szerintem letagadnám a nevem, és haragudnék anyumékra ha én ilyen nevet kaptam volna.. lehet meg se bocsájtom soha, hogy az ő pillanatnyi elmezavarjuk miatt engem egy életre megbélyegeztek volna... :D


Leokádián szakadtam XD

2010. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Na meg a Zold Mercedesz, Kerti Virag, Voros Rozsa, Cserepes Virag es tarsai.. Ezek a szulok nem gondolnak arra hogy a gyerekuk szet lesznek cikizve a suliban? Na meg ha felnonek..
2010. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem volt egy olyan osztálytársam, h. Ivánka Pál.:'D
2010. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
hát hihetetlen tényleg hogy milyen neveket adnak egyesek..:)Ez a Leokádia tényleg "nagyon jó":D
2010. ápr. 29. 19:00
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én találkoztam már Fényes Napsugárral, Hát Izsák-kal, és persze Nemoda Buda nevekkel is. Szegény gyerekek, vajon mit kellett kiállniuk amíg felnőttek? Vannak még "érdekes" szülők. :-)

2010. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hat Izsak.. Ez tetszik! :) :) :)
2010. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!