Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhesen lehet...

5-6 hetes terhesen lehet snowboardozni ha nagyon óvatos lennék és csak könnyű pályákra mennék?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Azt csinálsz, amit akarsz.

Max. bánkódsz egy keveset, ha úgy sikerül esned, hogy elvetélj.

2016. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Én biztos nem vállalnám be.Hiába könnyű pálya,bármi megeshet.
2016. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Lehet barmit. De ha van eszed, gondolkodsz.
2016. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Kiírod magadra, hogy terhes vagyok, ne jöjjön nekem senki?
2016. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell a 9 hónapot végig feküdnünk és ülnünk,DE azért felelőtlennek sem kell lennünk!! Kocogj... kismama jógázz,ha sportolsz,és nem akarsz lemondani a testmozgásról,akkor megvannak azok a mozgásformák,amiket egy kismama is végezhet nyugodtan.De ez nem a snowboard..jó hogy nem ketrecharc? Nem rég vetéltem el...fájó pontom,hogy vannak olyanok akiket nem igazán izgat,hogy egy élet növekszik bennük,és óvni kéne... :( A terhesség lemondásokkal is jár... ezentúl nem csinálhatsz azt amit csak akarsz! Szokj hozzá.És elnézést ha tapló voltam... nem tudok most empatikus lenni... :(
2016. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Én sem vàllalnàm be. Én mindig azt mondom, hogy baleset nem csak sajàt hibànkból történhet.

Mit csinàlsz ha egy nagyon kezdő felmegy a te könnyű pàlyàdra és beléd csúszik? Elég egy rossz esés, és kész a baj.

Vagy eleve úgy csúszik beléd, hogy megüti a hasadat? Esetleg esés közben még ràd is esik?

Vagy te vétesz egy apró hibàt és elesel?


Mondhatod azt hogy akkor ki se menj az utcàra, mert elütnek. De vannak kikerülhető rizikófaktorok, mint a snowboard, és vannak az élettel együttjàró rizikófaktorok, mint az utcàn történhető baleset.

2016. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Elvileg 5 hetesen még nem áthatsz ezzel. Az más kérdés, ha neadj isten történik valami és elvetélsz, akkor soha az életben nem fogod magadnak megbocsátani hogy kockáztattál, és senki nem fog tudni meggyőzni az ellenkezőjéről, még ha snowboardozástól függetlenül is történik meg a baj. Ennek figyelembevételével dönts.
2016. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se vállalnám be!

Lehet hogy óvatos vagy,de bárki neked mehet és ha elesel már meg is történt a baj.

2016. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Hááát, én korcsolyázni se mertem elmenni, pedig nagyon jól tudok, de mindig ott van egy mi van, ha... szerintem ezt skippeld, veszélyesebb sport, mint a futás vagy úszás, amit nyugodtan lehet csinálni (na persze megfelelő odafigyelés és körülmények mellett).
2016. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En ha ezen gondolkoznek a parom azonnal nemet mondana es lebeszelne...
2016. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!