Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legextrább dolog,...

Mi volt a legextrább dolog, amit a terhesség alatt kívántál?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen lehetetlen időpontban kívántál meg dolgokat? A párod igyekezett teljesíteni?
2016. nov. 20. 21:41
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a halaszle, mert amugy sose szerettem :D azota sem eszem meg. De akkor nagyon jol esett. :D
2016. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
49%

Nem volt semmi ilyen, mint pl. savanyú uborka mézzel, meg egyéb baromságok. Szerintem ezek ilyen felfújt hülyeségek, még egy ismerősömtől sem hallottam ilyesmit, bár nem kizárt, hogy megesik.

Jobb volt az étvágyam, de ennyi.

A lehetetlen időpontról meg annyi, hogy a terhesség nem azt jelenti, hogy mindenkinek vagy a párunknak haptákba kell állni, hogy teljesítse.... Ha valamit megkívántam és nem volt otthon, és nem is volt tervben akkor a bolt, akkor így jártam. Más is van ezzel így terhesség nélkül is.

2016. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer úgy véltem jó illata van a rántottának holott utálom a tojást és alapból a szagatól is rosszul vagyok!

Gyorsan kiszellőztettem és minden ment tovább, eszembe sem jutott akár egy falatot is enni.

A 2 terhesség alatt ez az egy eset volt hogy bármit is "megkívántam" extraként

2016. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
76%

Én az olívabogyót kívántam, pedig egyébként nagyon nem szeretem.

Nálunk megmondom őszintén, hogy nem volt ilyen, hogy a párom "teljesítse". Vagyis nem értem, hogy ezalatt mit értesz. Ha ment a boltba vagy ott volt és én mondtam, hogy valamit hozzon, akkor hozott. De kb ennyi. Olyan nem fordult elő, hogy mondjuk borsólevest kívántam és ő megfőzte :D

2016. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
97%

Nutellás kenyér eper darabos lekvárral, szerencsére csak egy hónapig tartott, utána nem tudtam megenni. De most ismét terhes vagyok

- az édességet megkívánom de vagy megfájdul 2 kockától a hasam vagy inkább meg sem eszem.

2016. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
97%
Epres cappy fogyott nagy tetelben pedig egyébként semmiféle epres ízesítésű dolgot nem szeretek.
2016. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
97%

Az olívabogyót, amit tonnaszámra faltam, a mai napig nem értem.

Mostani babámnál pedig a csípőset akartam, holott nagyon utálok bármilyen csípős ételt.

2016. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
82%
Az émelygős időszakban nagyon jól estek az üveges bébiételek, abból is a "durvábbak", pl. cukkinifőzelék csirkehússal, gesztenyés pulyka meg ilyenek. Volt, hogy napi többet is megettem. Nem kellett a párom, ő amúgy sem ért volna rá, szépen elbattyogtam a DM-be és betankoltam:)
2016. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim válasza:
83%
Kovászos uborka után megittam vagy fél liter tejet. :D
2016. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
98%
Vanília öntetes mákos guba után simán be nyomtam egy tányér savanyú káposztát mert jól esett :) 33 hkm
2016. nov. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!