Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legextrább dolog,...

Mi volt a legextrább dolog, amit a terhesség alatt kívántál?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen lehetetlen időpontban kívántál meg dolgokat? A párod igyekezett teljesíteni?
2016. nov. 20. 21:41
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
97%

"Rutinos" diétázó kismama vagyok, 3-at várom. Mindnél képbe jött a terhességi cukor. Azt eszem, amit szabad.

Szerencsére inkább a savanyút kívánom (koviubi, és társai).

Nálam inkább fordítva van. Pl. iszonyatosan büdösnek éreztem a csirkét főzés közben, és nyersen is. Nem tudtam enni se belőle. Pedig 100% friss.

Úgy általában a nyers hús szagát nem bírom. Ezt a férjem darabolja és főzi, ha csak lehet.

2016. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
97%
Nálam a legextrább a mustár volt magában, megettem egy fél üveggel semmi nélkül.
2016. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
95%
Az első hetekben halat ettem hallal, minden nap az volt az ebéd. Előtte és most is nagyon ritkán eszek halat. Barátnőm pl.kolbászt és szalonnát kívánt,előtte nem igazán volt oda érte.
2016. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
97%
Én a káposztás tésztától rosszul vagyok alapból is még a szagától is. Pozitív teszt előtt egy héttel (nem is értem azóta sem mert elméletben nem lehetne még tünet) cukros káposztás tésztát ettem majonézesen. Párom előbb tudta hogy baba lesz mint én 😁
2016. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg paradicsomot ettem, pedig nem szeretem.
2016. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
96%
málna januárban, kovászos ubival :)
2016. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
97%
Egyik ismerősöm a maltert kívánta,de komolyan!! :D mondta hogy mikor építkezés mellett mentek el akkor megàlltak szaglászni :D de legszivesebben megnyalta volna :D soha nem hallottam még ilyen extrém dologról :D
2016. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú káposzta <3
2016. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
76%

Szegény férjem ugrott néha 23 kor fagyiért, pudingért, epres joghurtért.

Sajnos én az a belehalok ha nem kapom meg tìpusú kìvànóssàggal voltam megàldva :-( egyszerűen addig korgott a gyomrom, amìg nem azt ehettem amìt megkìvàntam. Egyszer 2 napig bìrtam, hogy ne egyek halat( utàlom). Màr mindenki tuszkolta hogy egyek,mert kìvülről is elviselhetetlen a korgàs. Komolyan, mintha a gyerek morgott volna. :-)


Furcsàkat nem nagykn ettem,de rengeteg olyasmit,amit amúgy nem szeretek pl hal,màj, zuza, kàposzta.

2016. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
93%
Narancsot kivantam nagyon..szerencsere szezon volt.
2016. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!