Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire idegeskedtetek az...

Mennyire idegeskedtetek az első 12 hétben, hogy probléma mentesen teljen ez a rizikós időszak?

Figyelt kérdés
Nagyon az elején vagyok, 5 hetes a terhességem. Rettegek, de nagyon! Eleve túlizgulok mindent, de ez a 12 hét nekem maga a pokol, annyira félek, hogy a kis mogyoróm elhagy :( belebetegednék, ha megtörténne. Tudomásom szerint első terhességem, de a nyáron volt egy olyan, amikor rettenetesen görcsöltem, pedig soha nem szoktam, csak minimálisan. Akkor az ájulás kerülgetett. Nagyon erős vérzésem volt. Csúnya dolog, de abban bízom, hogy az vetélés volt, mert akkor most ez nem az első terhességem, hanem a második és nagyobb eséllyel tudom végigcsinálni.
2016. nov. 21. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tudod hányan veszítettünk el több magzatot. Tanuld meg helyen kezelni a dolgokat, nem állhatsz hozza így. Nemsokára anyuka leszek, próbálj meg felnőni.
2016. nov. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Semennyire nem aggódom/aggódtam. Sokat beszélek a fiamhoz és mindig reagál<3

36 hkm

2016. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!