Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok es...

Virág Virág Katalin kérdése:

18 hetes kismama vagyok es bekeményedik a hasam baj?

Figyelt kérdés
Dèlutan kezdett el fajni a hasam alja ès èszre vettem hogy bevan kemenyedve a hasam

#kisma
2016. nov. 21. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fáj az nem jó.ha napi 1-2 alkalommal pár másodpercre megfeszül az normális.Hogy érted hogy fáj?szúr,húzódik,nyomás érzet?Ezek normálisak.Görcs nem túl jó,ha enyhe és rövid ideig tart az elmegy.30hetes vagyok
2016. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak párásodpercre megkeményedik az normális. Ami nem az az erős görcs. Próbáld emelni a magnézium adakot,vagy ha eddig nem szedtél kezdj el szedni.
2016. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*pár másodpercre
2016. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legzestechnika...relaxacio...pihenes...nekunk ezt javasoljak varandos csoportban. Magneziumot nem igazan...persze ha van hiany kell szedni...de en azt tapasztaltam azzal vagy anelkul par masodperc alatt elmulik, ha poziciot valtok. Pl hatonfekvestol kenyelmetlen ulestol eros vizelesi ingertol is kemenyedik. De ha poziciot valtok elmulik. Jovo heten kerdem a nogyogyaszt errol.
2016. nov. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!