Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iker terhesség alatti dohányzá...

Edo22 kérdése:

Iker terhesség alatti dohányzás? . FONTOS!

Figyelt kérdés
Édesanyám most 4 hónapos terhes(ikrekkel) és 4 hóna múlva megszülesztik. Dohányzik és nem sikerül neki letenni.Milyen következményei lehetnek ennek?Segítsetek lécci!!

2016. nov. 22. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ikerterhesseg alapbol is veszelyes..

De a halvaszuletes eselye kozepes Ikerterhesseg es dohanyzas kombinacuojával

Itt a többi:

[link]

2016. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Koraszülés , kis súlyú babák,súlyosabb esetben fejlődési rendellenességek, esetleg komplikáció a szülés alatt. Nagyon sok hátránya van ha dohányzik egy kismama.
2016. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Akkor kérjen segítséget, vannak már erre módszerek. A dohányzás rontja a méhlepény és a babák véráramlását, kisebb súlyúak a dohányos anyák újszülöttjei, az idegrendszerük, agyuk fejlődése is megsínyli. Ikerterhességnél, pláne 8 hónapra indított szülés esetén amúgy is kicsik a babák, nem kéne még néhány lapáttal rádobni erre. A DNS-állományukra, tüdőfejlődésükre is káros, gyakoribbak a születési rendellenességek, nagyobb az esélye a felnőttkori asztma, a drog- és nikotinfüggőség kialakulásának.
2016. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem inkàbb lusta es felelotlen leszoknI. Mar azzal jot tenne, ha csokkenne a napi/heti "adagja" :/
2016. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem aggódik, akkor nem lesz semmi bajuk. A félelem nagyobb kárt tud okozni, mint a dohányzás. Te meg pláne ne aggódj, mert ezzel bűntudatot keltesz benne, ami szint úgy ártalmas. A magzat az anya érzelmeit "veszi" jobban, nem a dohányfüstöt. A magzatburok egyik feladata, hogy megszűrje a vért a káros anyagoktól, a stresszhormonok viszont gond nélkül átmennek rajta. Gondolkozz!
2016. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

"A magzatburok egyik feladata, hogy megszűrje a vért a káros anyagoktól, a stresszhormonok viszont gond nélkül átmennek rajta."


Színtiszta baromság. Legalább egy kicsit nézz utána a dolgoknak, ha már életedben nem tanultál erről, mielőtt idehánysz valamit.

2016. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Én olyan dohànyos voltam , hogy azt hittem soha nnem tudok leszokni!

Aztán mikor megtudtam , hogy babát várok 6 hetesen , mégcsak nem is gondolkodtam hogy csökkentem .. Egyből leraktam a gyermekem miatt , azóta pedig rosszul vagyok a szagától is.néha rámtör olyan , hogy rágyújtanék , de eszem àgàban sincs :) kérdezd meg édesanyádat , ha a te életedről lenne szó , akkor sem birná letenni??!!? Van ismerősöm , aki dohányzott a gyermekének pedig mindent elkap ami létezik. :(


20 hkm

2016. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5# ennyi erovel ha rakos leszek csak ne aggodjak es minden rendbe jön??!!.....khm..
2016. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!