Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem a 8 hónapos...

Terhes lettem a 8 hónapos kapcsolatomban. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Külföldön kaptam egy jó álláslehetőséget. Beleszerettem a páromba akinek az apja indiai, az anyja fehér.A szüleim még nem ismerik személyesen. Nem terveztük de terhes lettem. Azóta teljesen megijedtem, hülyeségek járnak a gondolataimban,korainak gondolom. Ti mit tennétek a helyemben? A párom örül neki.
2016. nov. 22. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Megtartanàm.:(
2016. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:)* de mivel pontosan mem vagyok a helyedben, nemtudom. Nem vetetnem el , ha elmultal mar 20-22..
2016. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Elvetetném.
2016. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
mindig 2 esélyes a dolog. vagy jól alakulnak a dolgaitok vagy nem. 8 hónap alatt azért kiderül, hogy szívesen terveztek együtt jövőt vagy sem.
2016. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
A gyereknél nagyobb szerelem nincs a világon. Mondom ezt úgy, hogy 30 éves koromig nem akartam gyereket, ki nem állhattam őket, aztán is csak azért vállaltam, mert a férjem nagyon akart. Bár imádtam terhes lenni, voltak pillanatok, amikor szívesen visszacsináltam volna az egészet. Most, hogy már tudom, ki az akit nem akartam, szívesen újrakezdeném az életemet, hogy minél több időt tölthessünk együtt és lehessenek testvérei. Az a pici ember ott a hasadban a gyereked. MÁR MOST IS AZ. Nem a születése után kezdődik az élete. Nem akkortól fogva lesz a gyereked. Én láttam egyszer ultrahangon, ahogy hozzám bújva aludt, mintha csak kispárnára hajtotta volna a fejét, mellé tette a kezét. Rájöttem, hogy annak a pici embernek én vagyok a világmindenség. Megfogott az a végtelen bizalom, ahogy rámhajtott fejjel aludt. És elszégyelltem magam.
2016. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3 napja voltunk mikor teherbe estem, fél évvel azelőtt ismertem meg. Most boldog 4 tagú család vagyunk így 4 év után is, de ha nem akarta volna a babát vagy engem akkor is megtartottam volna, nekem fontosabb volt az hogy annak a babának ÉN vagyok az anyja!


(Gondolhatod mi sem ismertük egymás szüleit, egymást is alig, de eszünkbe sem jutott elvetetni)

2016. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lol, nem tudtam, hogy az a "jó" válasz, hogy meg kell tartani mindenképpen. :D
2016. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
20:57-es. Szerinted jó válasz az, hogy nyugodtan trancsíroztasd szét a gyerekedet kaparóval a méhedből???? Ez tényleg opció? Ha nem abortusznak hívnák, hanem gyerekszéttrancsírozásnak, akkor jobban megértenéd?
2016. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

8-as: Attól hogy gyerekszéttrancsírozásnak hivod az abortuszt, attól még nem áll jogodban dönteni, pálcát törni másfelett. Ha akarja megtartja, ha nem, akkor nem.


Esetleg fogadd örökbe az összes abortuszra szánt magzatot és neveld fel. Csinálok neked én is szivesen gyereket.

2016. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az abortuszt egy életen át magával hordozza az ember.

Ha örül neki a párod is kérdező, akkor szerintem nincs probléma! Remélem jól fogsz dönteni és megtartod a kisbabát. :)


36 hkm

2016. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!