Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hónapos terhes vagyok....

7 hónapos terhes vagyok. Elhagyott a férjem. Hogyan éljem ezt túl?

Figyelt kérdés
Van még 2 kicsi gyerekünk. Egy pár hónapja sokat jár el otthonról. Az utóbbi 5 napban kétszer nem jött haza éjszaka, háromszor pedig éjfél körül. Próbáltam vele beszélni, de veszekedés lett belőle. Elment, azt mondja, hogy ezt nem bírja tovább.
2016. nov. 4. 00:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg van valakije. Sajnálom nagyon. Tervezett babák voltak? Mert valószínűleg a családi élettől sokallt be, nem minden férfinek való ez. Anyagilag támogatni fog? Nagyon nehéz időszak vár rád, de hidd el túl lehet rajta jutni és erősebb, határozottabb, talpraesettebb nő leszel, mint valaha voltál. A lelki része nagyon nehéz, ez egyfajta gyász, megvan a maga folyamata. Ezen túl kell esni, nincs gyógyír csak az idő. Én is hasonlóképp jártam, bár nálunk kicsit más volt. Ismertem egy nőt, akinek később visszament a férje, mert rájött hogy mégis csak a családja a legfontosabb, csak valahogy besokallt ő is, amolyan kapuzárási pánik volt nála. Azóta is együtt vannak. Persze evvel nem akarok reményeket kelteni benned, mert nem biztos hogy nálatok így lesz. Próbálj a gyerekekből, szüleidből, barátaidból erőt meríteni, zokogd ki magad, add ki a feszültséget. Hullámokban fogod magad hol jobban, hol pokolian érezni, de ez elmúlik. Idővel rendbe jön minden!
2016. nov. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%

Nem a megfelelő embernek vállaltad be a harom gyereket.

Megcsal.

Egy igazi aljas gazember.Sajnálom!

Hogy hogy éld túl? Azt nem tudom megmondani, de az biztos, hogy a gatyáját is leperelném róla gyetektartásnak.

Lehet visszajön majd...de egy ilyen jobb is, ha megy.

Sok erőt kívánok neked!

2016. nov. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%

En is leperelnem a gatyat is rola!! Nagyon sajnalom hogy meg a babat se varta meg! Legalabb ennyi lehetett volna benne!

Mint ahogy az elso irta egy uj NO fog szuletni azaltal ha mar tul vagy ezen, de sajnos vegig kell jarni ezt a lelki utat. Sok sok erot es kitartast, konnyu szulest es mielobbi talpraallast kivanok!!

2016. nov. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Nagyon sokat sírok, félek, hogy a babának baja lesz. Nem tudom mit csináljak, hogy egy kicsit megnyugodjak.
2016. nov. 4. 06:52
 5/29 anonim ***** válasza:
70%
Citromfu tea azt lehet inni es nyugtato. Inkabb sirj mert kiadod a feszultseget minthogy nem sirsz es belul meg jobban emeszt. Csinald azt ami epp jol esik. Ha sirni akkor sirni ha setalni akkor azt ha zenet hallgatni azt ha csak az agyon fekudni akkor azt stb.. a masik irjalha an hozza kedved. Akar a ferjednekegy levelet amibe leirsz neki mindent nem kell elkuldeni de ez is egy stressz levezeto. Vagy kezdj el naplot irni. Akarmi. Kitartas!
2016. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Van valamilyen csaladtagod aki segit ha beindulna MAJD a szules ha itt az ideje?
2016. nov. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Jah es ne eroltesd magadra hogy "legyen nyugodt" stb mert az plusz stressz mivel nyilvan az ember ebben a helyzetben nem tud nyugodt maradni. Add ki ahogy tetszik azzal teszel a legjobbat nem az elfojtassal
2016. nov. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
26%

Tipikus noi megnyilvanulas h pereld le a gatyajat is ...


Az fel sem merul senkiben h esetleg pont a kerdezo az oka ennek ? Nem veszekedni kell hanem nyugodtam megbeszelni ... Mit volt a gond a pasi reszerol ami miatt ezt lepte

Es mi az ami a nonek volt gond


Probalj meg egy talakozot kerni tole kettesben, es hallgasd meg h mi volt a baja ...

A pasik nem szoktak a csalad mellol csak ugy lelepni max akkor ha valamit nem kaptak meg ...

2016. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%

Mar ne haragudj utolso persze ketton all a vasar az igaz, de azert igy a jellemerol mar elmond 1-2 dolgot hogy a 7(!!) honapos terhes feleseget ott hagyja 2 gyerekkel??! A sajat kolykei! Azt nem tudta volna mar megvarni mig megszuletik a pici? A kismama meg kivan borulva igy nyilvana babanak sem tul idealis a pocakban megha nem is lesz baja de ennyire egy onzo fereg hogy meg 1-2 honapot nem birt ki hogy lelepjen??? Igy is ugyis jatszotta ezt mar honapok ota akkor maradjon a valagan szulesig! Igy is ugyis lelep de ugy legalabb nemi emberseg maradt volna benne!!!

Szoval igen perelje le a rohadek gatyajat is!!

2016. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

8# as ... Pfff


A pasik nem szoktak a csalad mellol csak ugy lelepni max akkor ha valamit nem kaptak meg ...


De igen,le szoktak lépni, amikor ràjönnek, hogy a gyerekek fàrasztóak és egyszerűbb csak a sajàt önző igényeiket kielégìteni, mint mindenkire tekintettel lenni. Menekülnek a felelősség elől.


Persze van normàlis pasi is, de az ilyen aki otthagy egy terhes nőt 2 gyerekkel az egy aljas féreg. Nem kell együtt maradni a nővel ha nem akar, de a legkiszolgàltatotabb helyzetben otthagyni az se nem férfias se nem becsületes viselkedés. Az ilyen féreg bàrmilyen büntetést megérdemelne. Ez kb olyan,mintha a pasi lebénulna, asszonyka meg lelép és otthagyja a gyerekeket is a nyomorékra. Na akkor a nőt is védenéd,hogy biztos "csak" nem kapott meg vmit otthon???

Ja és az, hogy nem kapok meg vmit otthon, az màr azt jelenti, hogy leléphetek??? Nem ilyenkor kellene leülnie a pasinak a nővel, hogy szivem ez meg az a gond oldjuk meg?!?! Mert nem értem mióta megoldàs az, hogy lelépünk ha probléma adódik.

2016. nov. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!