Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hónapos leszek, második baba...

Gaál Erzsébeet kérdése:

5hónapos leszek, második baba de nem érzem ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Második baba, de az első közös, az elsővel már ilyenkor hatalmas pocim volt most meg szinte alig látszik és nem mozog.Az orvos azt mondta hogy majd 7-én tudja elvégezni a genetikai vizsgálatot mert még nincs úgy kifejlődve.
2016. nov. 22. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

De erezted mar?

A genetika az a 12. Heten van es a 18. Heten. Tehat mi az hogy nincs ugy kifejlodve?

2016. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a fura. Nemtudom hogy mi a baj hvagy hogy van-e de pl ez van a papíron: Mko-i magzati vesében 4.0mm-es pyolook detect ez mit jelent?
2016. nov. 22. 21:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mit jelent. Miert mem kerdezted meg a dokit? Egyebkent jo fej hogy nem is magyarazza el mi ez pedig ugy nez ki nekem hogy valami van. Ez magan? En orvost valtanek az biztos
2016. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő nemfogadott orvos, nemfogadtam mert nemtartottam fontosnak mert az elsővel fogadtam és a fájdalmat nemveszi el semmi és akkoris ott hagyott az orvos szenvedni majd be-be nézegettek. Aggódok nagyon. A nemétsem tudta megmondani a gyermeknek.
2016. nov. 22. 22:03
 5/13 anonim ***** válasza:
2016. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy bemásoltad. Már nemtudom mit gondoljak :(
2016. nov. 22. 22:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Lehet talalni normalisabb dokit is anelkul hogy felfogadnad. De mit csinal majd ez a szuloszoban ha ennyire erdektelen, kommunikacio keptelen es hanyag?! Megha az ember ra se kerdez magatol neki kotelessege lenne mondani mi ujsag es normalisan tajekoztatni amint lat valamit!
2016. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hany hetes vagy pontosan?

Hany uh-n voltal eddig es milyen meretei voltak a babanak?

Nem lehet, hogy arra celzott az orvos, hogy fiatalabb a terhesseg, mint a mensi szerint kellene es ezert csinalja kedobb a 20. het kornyeki genetikai uh-t?

Mert akkor az valaszt adna arra is, hogy miert nem erzel meg magzatmozgast.

2016. nov. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

20 hetes korig 4mm vesemedence üreg szàmìt a hatàrnak. 30 hetes korig 5 mm.

Ha 5 mm lenne most, az egyértelmű vesemedence tàgulatot jelentene. Ìgy csak gyanú van és ellenőrizgetni fogjàk.

Ha valóban vesemedence tàgulatról van/ lesz szó az sajnos a 13 trisomia egyik tünete is lehet( patau kór). (210 esetből 7- nél, szerencsére nem olyan magas ez az aràny)

Azért ìrom le, hogy tudjàl róla, de nem kell előre izgulni. Az, hogy mindkét oldalon van, az annyira nem jó, de még bőven elnőheti, hiszen még a fele vissza van.


Azt hogy nincs kifejlődve rendesen?!?! Értelmezni sem tudom. Ilyenekre kérdezz rà ott helyben és ne hagyd magad,a gyerekedről van szó!!


Szurkolok, hogy minden oké legyen,majd ìrj.

2016. nov. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyerekemet csak a 21. héten éreztem először mozogni.
2016. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!