Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtudnátok valahogy nyugtatni?

Megtudnátok valahogy nyugtatni?

Figyelt kérdés
Tudom, biztosan Ti is hasonló félelmekkel küzdötök, talán csak nem olyan mértékben, mint én. Sok-sok év próbálkozás után most sikerült teherbe esnem. 5 hetes vagyok. Nagyon félek, hogy elvesztem, mert egyszerűen nem hiszem, hogy lehetek annyira szerencsés, hogy minden jól alakuljon :( Nem volt még soha vetélésem és tudom, hogy rengeteg nőt érint ez. Tudom, nem jó ez a negatív hozzáállás és nagyon szeretnék felállni, erős lenni, pozitív. Szeretném élvezni a terhességemet, de szinte már előre gyászolom őt, annyira rettegek :( Ennyi év után már szinte fel akartam adni és most nem hiszem el, hogy ennyire kegyes legyen velem a sors, attól félek, hogy csak még inkább földbe akar döngölni azzal, hogy egy kicsit megadja nekem azt, amire évek óta vágytam, de idő előtt elveszi :(
2016. nov. 24. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ha ezt a kérdést is te tetted fel és a válaszok ellenére még mindig ugyan itt tartasz, akkor kérlek keress fel egy pszichológust! Nem viccből mondom, ezt helyre kell tenni, de úgy néz ki, szakember kell hozzá.

2016. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lehetnel annyira "szerencses"? Nekem is csak 36 evesen sikerult teherbe esnem hiperprolaktinemia miatt. Vegig gorcsoltem a terhesseget. A nogyogyasz azt mondta kb 20 hetes koromban, h 100%, h koraszulesem lesz a nem mulo gorcsok miatt. Par napig zokogtam, aztan felszivtam magam es azt mondtam magamban, h elmehet a doki a busba. Es tovabb gorcsoltem. vegig. ez nem olyan dolog sajnos, ami rajtam all v bukik. Sosem maradt abba, azota sem derult ki h miert. A fiam 39+4 hetre szuletett, 9/10-es apgarral, idore, makk egeszsegesen, akkorra mar 37 eves koromban. Ne remisztgesd magad!
2016. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

6 év sikertelenség után, 3. lombikunk sikerült most. Elviekben én holnap kezdem az 5. hetet; tehát még csak véreredményből tudom.

Értem is, meg nem is az aggályaidat...

Én is aggódom, hogy 'ugye rendben van odabenn minden'; és alig várom már, hogy meglegyen az 1. UH. De eltemetni előre, amire ennyit vártam?! Feladni akkor, amikor most pont ő küzd?! Sosem tudnám...

Évekig hittem benne/ bennük; most is így kell tennem.

Légy erős! Nem adhatod fel a célegyenes előtt!

Menj el egy kineziológushoz. Sokat segít!

2016. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is aggódtam dokiig aztán mire megnyugodtam barnáztam és még jobban aggódtam. Persze azonnal doki, utrogestan, de nagyoj féltem. 1 héttel később volt UH és akkor tudtam normálisan megnyugodni.

Második babámat várom, első perctől nagyon pozitív vagyok. Ennek ellenére most is kell progeszteron, tegnap óta, izgulni azért izgulok a következő UH-ig de nem kattogok ezen, érzem, hogy minden rendben!

Hazudni azért nem fogok, eleinte gondoltam rá, hogy túl szerencsésnek kell lenni ahhoz, hogy vetélés/missed ab nélkül szüljek 2 babát és úgysincs akkora szerencsém. De mostanság nem volt ilyen gondolatom. Sokkal jobb így, pozitívan.

2016. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos en is elmeselem diohejban a dolgokat. 6 evig probalkoztunk. Ez alatt az ido alatt 3x voltam terhes. Elso evben missed ab, masodik evben missed ab, 4 evig nem sikerult! Lombikra keszultunk, ugy, hogy elviekben semmi bajunkat nem talaltak! Na meg konzultacio elott par hettel terhes lettem de 6 hetesen felszivodott majd megjott!

Ezek utan mentem mindent hatra hagyva az elso beultetesre, persze biztam nagyon benne, de nem sikerult! Vartunk 3 honapot, hogy kezdjuk a masodikat! Vartam nagyon a mensim, ugy mint meg soha!;)) de mar nem jott meg!!! Spontan ujra sikerult! Rettegtem..., de elhataroztam, hogy ezt a babat megszulom!:)))

Minden uh egy orokke valosagnak tunt az elejen!:)

Engem egy nyugtatott meg,4. hettol ugy hanytam mint a lakodalmas kutya, kb napi 4-5x biztos es ez kitartott a 12. hetig. Valahogy a lelkem melyen tudtam, hogy minden rendben lesz!!! 39+1 hetre szuletett a kislanyom, aki mar 14 honapos nagYlany!:)))

Ha elhatarozod, hogy minden rendben lesz, akkor ugy lesz!!:)))

2016. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha így gondolkodsz, tényleg baj van. 6 év után, sok vetélés es méhen kívüli után vagyok most terhes. A megmaradt egy petevezetekem elzáródott, nem megnyitható volt. Nem egy orvos szerint. Spontán estem teherbe 32 hetes vagyok most már. Soha egyetlen terhességemnél sem gondolkodtam így. Mindig bíztam abban h sikerül. Minden okkal történik es a sorsod sajnos te se tudod elkerülni. Beszéld meg a piciddel, h minden rendben kell legyen. Kitartás,remélem sikerül változtatni a hozzáállásodon.
2016. nov. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!