Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen vérzés?

19 hetesen vérzés?

Figyelt kérdés

Tegnap kerültem kórházba, kevés, de annál ijesztőbb vérzéssel. Uhn elvileg minden rendben, lekopogom, méhlepény eléri a méhszájat. Azt mondják, lehet, hogy megerőltettem magam, vagy van egy kis haematoma, infúziót kaptam, feküdnöm kell.

Valakinek volt hasonló? Gondolom, dolgozni ezek után nem engednek majd vissza?


2016. nov. 25. 08:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Edesanyam velem ezt megjarta parszor, azota is emlegeti a nogyogyaszat, Sarikat, aki megmentette az eletem. Valoszinuleg veszelyeztetett terhesse leszel nyilvanitva. Nagyon vigyazz magatokra! Anyukamnak tudom, hogy szinte csak fekudnie lehetett vegig, nemhogy dolgozni.
2016. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Tesóm járt így, többször vérzett. Volt mikor folyamatosan és vérzéscsillapítót adtak neki. A méhszájra lógott a méhlepény. Emiatt programcsászár is volt 39 hetesen, a kislánynak pedig nincs semmi baja. Jó helyen vagy, ez a lényeg!

Szerintem már nem fogsz dolgozni.

2016. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. nov. 25. 08:58
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Én a 16. héten jártam így, ugyanez történt, ugyanúgy volt egy kis haematomam. Utána már nem dolgozhattam. Viszont mivel neked is csak eléri a méhszájat a lepény, és nem fedi, így még előfordulhat, hogy ahogy nől a méhed, fentebb kerül a lepény. Én most vagyok 27 hetes, és már 3 centire van a méhszájtól a placenta. Addig kellett nagyon feküdnöm, amíg ott volt a haematoma, miután az felszívódott, már többet mozoghattam, persze nem szabad azóta sem megeröltetnem magam. Azóta lekopogom, nem véreztem.Csak ne ijedj meg, nem lesz semmi baj.
2016. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanez történt, csak 2x is bevéreztem emiatt, hogy fedte a méhszájat.

Rohatunk a kórházba, először a 12.héten, majd a 16.héten.

Semmi szex, dolgozni nem mehettem, és rengeteg pihenés.

18.heti genetikai UH-ra szerencsére elkúszott az útból a lepény, így nem okozott több vérzést.

Nálad is szerintem amint jobban elkezd a méhed nőni elmegy az útból. Ne aggódj!

2016. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, iszonyúan megijedtünk.

Azt mondják,3-4nap,s utána mehetek haza,nálatok is így volt ?

2016. nov. 25. 09:57
 7/20 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Igen, én is 3 nap után mehettem haza. Nyugi, minden rendben lesz, tudom, hogy nagyon ijesztő a vérzés, de nem lesz semmi baj. Vérzel még, vagy csak tegnap véreztél?
2016. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tegnap véreztem, éjjel semmi, ma semmi, hála Istennek.
2016. nov. 25. 13:54
 9/20 A kérdező kommentje:

Haematóma volt, egy hét kórház után engedtek haza.

23 hetesen megint barnáztam, haematóma, egy hét kórház.

Tegnap, 26+3 megint vérzés, újabb haematóma, megint kórház.


Kivagyok már nagyon, pedig otthon is csak feküdtem egész nap.


Méhlepény feljebb ment, de ez az állandóan kialakuló haematóma, nem is értem. :(


Nagyon félek, nem szeretnék koraszülést.

2017. jan. 16. 06:25
 10/20 anonim ***** válasza:

Hogy vagy kedves kerdezo??

Korhazban vagy otthon? Hany hetes vagy?

Nekem ugyan haematoma nem alakult ki (illetve eddig egyszer) de allandoan visszatero verzeseim vannak. Most tegnap vereztem be reggel, befekudtem; ma is volt kisebb elenk piros ver. Nem adnak semmit csak pihenek. Mehszajtol 14mm-re van a mehlepeny azt mondjak h ennek mar nem szabadna verzest okoznia. De hat verzek... :( Te nem lettel verszegeny?

2017. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!