Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a méhem. Ez normális...

Fáj a méhem. Ez normális terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj 2 napja a méhem, az egész alhasam, mikor pisilek akkor is belenyilal. Tudom hogy ilyenkor tágul a méh, de biztos normális ez a fájdalom vagy menjek orvoshoz?

11 hetes vagyok, magnéziumot is szedek.

Tapasztalat?????



2016. nov. 27. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pisilés is fáj, akkor lehet hogy hugyúti probléma. Én elmennék vizeletvizsgálatra.


Amúgy meg attól függ, mennyire fáj.

Ha normál "menstruációs érzet", az belefér, ha úgy görcsölsz, hogy felegyenesedni sem tudsz, akkor azonnal doki.

2016. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha pisilésnél is fáj szerintem, nem a terhesség miatt van. orvos szerintem is!
2016. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyesmi tüneteim voltak de egy húgyúti fertőzés volt mögötte. Nem a meh faj mert az inkább görcs lenne, hanem a hólyag ami általában bakteriális fertőzés miatt érzékeny. Egy atmosasos fertőtlenítik segíteni fog Sztem.

Üdv

38hkm

2016. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem értem.. A vizeletem rendben van, pénteken kellett vinnem a védőnőhöz.
2016. nov. 27. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

A védőnőnél pénteken voltál, és ha jól értem csak szombat óta fáj.

Wz a tesztcsík, ami a védőnőnek van, csak a brutál elváltozásokat mutatja, rendes labor-vizeletvizsgálatot csináltass (háziorvos+beutaló), ha lehet már holnap.

Ha hirtelen rosszabbodna, akkor ügyelet.


Én tavaly karácsonykor jártam így hogy 24-én kezdtem érezni a bajt, de persze nem akartam/ tudtam orvoshoz menni. 27-én hajnalban ügyeleten voltam, akkorra már vér volt a vizeletemben ( persze csak mikroszkóppal látták, szemmel semmi nem látszott)

Hólyaghurutom volt, antibiotikum kellett.

És én nem voltam terhes...

2016. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vedono teszt csikja a nitriteket nézi, ami nem feltétlen mutatja meg a kezdődő fertőzéseket. Én is úgy jártam h hét elején voltam nála, kérdezte is h van e panaszom? Mondtam h nincs, majd két nap múlva mentem vissza a dokihoz h ejjel nagyon nehéz volt és fájdalmas a vizelet urites... szóval erről ennyit.

Üdv

A 38hkm

2016. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!