Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődnek a terhességi...

Mikor kezdődnek a terhességi tünetek? 5. hétben "járok", de még semmit sem tapasztalok, csak alhasi ici pici görcsöket pár másodpercig és kíváncsi vagyok mások ekkor már éreztek-e valamit vagy mikor éreztek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, egész terhességem alatt nem volt semmi tünetem. aggódtam is miatta, írtam is ehez hasonló kérdést. de most már tényleg elhiszem van olyan, hogy semmi tünetem nincs.
2016. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindket terhessegemnel a 6. heten kezdodtek a rosszulletek.
2016. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Na nekem nem volt és emiatt ki is idegeltem a parom😀 Szó szerint csak ilyenek voltak mint puffadas, gyakoribb vizelési inger, és a tudat h várandós vagyok... Ma meg mar 38hkm vagyok és a kisfiam ezerrel rugdos Uh tudom h jól van a semmi tünet ellenére is🙂
2016. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem kell tünetnek lennie, nekem sem volt egyiknél sem
2016. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont a 12.héten kezdődött.(szédülés hányás hányinger bizoyos illatoktól) kb 17-18.ik hétig tartott.
2016. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát ! :)

Hát szívesen gyarapítanám a nem volt semmi rosszullétem táborát :) DE majd kiderül, remélem minden rendben lesz az a legfőbb, mert a kis aggodalom bennem van, de ez szerintem mindenkiben.

2016. nov. 29. 18:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 5+4-nél tartok, különösebb tünetek nélkül. Engem is aggaszt, de holnap megyek UH-ra,és remélem, meg fog nyugtatni a doki, hogy minden rendben van!

Annyit érzékelek csak, hogy hol jobban, hol kevésbé feszülnek a melleim, éjjel min. 3x kelek pisilni, ma délelőtt szédelegtem egy kicsit, és időnként pár percre begörcsölök.

2016. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem elég korán volt mellfeszülés, pár nappal a pozi teszt előtt. Utána pár hétig iszonyatos fáradság. Ennyi. Én nagyon örültem, hogy nem volt hányás, hányinger, szédülés...stb. Nem akarlak riogatni, de nálad még lehetnek durvább tünetek.
2016. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7 hetes vagyok és semmi tünetem. (Ellenben a férjem émelyeg, reggeli rosszullétei vannak, szagérzékeny és hangulatingadozásokat is tapasztal magán :D ...azt hiszem, jobb, hogy nekem nincsen semmi bajom, így legalább van, aki ápolja őt :D )
2016. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Óóó nem riogatsz :) lehet persze egy hét múlva már akár minden létező is előjön rajtam.. zsákbamacska még ez nekem. Gyömbéres teát iszogatok, de máár minimum 2 hónapja, nem monst kezdtem mióta + tesztem lett :)))... olvastam, hogy terhességi rosszulléteket az enyhiti, lehet ez is közrejátszik nekem ?! Kitudja :)

Kedves utolsó ... nah ez ám az együttérzés!! :D

2016. nov. 30. 04:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!