Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesseg?...

Méhen kívüli terhesseg? Akinek volt már leirna nekem hogyan vette észre?

Figyelt kérdés
Tudom nem szép emlékek fűződnek hozzá. Csak erdekel.ki hogyan vette észre? Ez mindig verzessel jár? En Szombaton megyek orvoshoz. De félek nincs rendben nàllam valami. Ezért érdekel ez a téma.
2016. nov. 30. 05:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Pozitív teszt mellett barnáztam.

Semmi más nem volt, nem fájt, nem görcsölt, végbél sem fájt.

A barnázás is hol volt, hol meg semmi.

Ha volt is, kávézacc szerű, kevés.

2016. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bossszi ***** válasza:
Szia, Nekem néha a végbelemnél fájt, de a hasam nem. Amikor kávézaccos vérzés jelentkezezz az orvosom tudta mi a baj, másnap műtöttek. Kívánom a legjobbakat Neked és biztos nincs baj!
2016. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bossszi ***** válasza:
Szia, Nekem néha a végbelemnél fájt, de a hasam nem. Amikor kávézaccos vérzés jelentkezett az orvosom tudta mi a baj, másnap műtöttek. Kívánom a legjobbakat Neked és biztos nincs baj!
2016. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez a vérzés hanyadik hetben volt ?
2016. nov. 30. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindig van az elején tünet, csak uh-on látszik vagy más csak akkor derül ki, ha már életveszélyes az állapot.

Ezért érdemes már korán dokihoz menni, hogy megnézzék, hol van, és ha nem egyértelmű, akkor néznek HCG-t, és ha nagyon alacsony a szintje, az alátámasztja a gyanút.

2016. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bossszi ***** válasza:
6 héten történt. De azóta itt a pocakomba a 10 hetes baba.
2016. dec. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5.-6. hétben barnás pecsételés volt. uh-on nem látszott méhen belül semmi, de még kivül sem.

Aztán egyik este egy erős szúrás a hasamban..úgy hogy feküdni sem bírtam..akkor már tudtam, hogy baj van.Irány a kórház, ahol még aznap este megműtöttek belső vérzés miatt.

De azóta már van egy egészséges kisfiam és most jön a második :)

2016. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!