Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Kinek mikor enyhülte...

Kismamák! Kinek mikor enyhültek a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

10+6 hetes kismama vagyok, és a tüneteim enyhültek, hányás még egyszer-egyszer előfordul,mellfeszülés is alább hagyott, émelygés teljesen elmúlt. Van okom az aggodalomra?

Volt már egy missed ab.om :( Úgy érzem magam mint aki nem is terhes :(



2016. nov. 30. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Minden terhesseg mas.

Nalam a harmadiknal vegig megvolt a hanyinger.

2016. nov. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En 10+5 hetes vagyok es tegnap ota nekem is enyhult minden. Eddig minden napot vegighanytam, tegnap mar csak hanyinger volt. Es a mellem sem faj ugy. En egyaltalan nem aggodok, azt mondjak a tunetek jonnek mennek :) probalj te sem ezen stresszelni mert azzal csak artassz a babadnak!

Udv

2016. nov. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első babámnál 8 hetesen elmúlt a hányinger, enyhült a mellfeszülés és az álmosság is.

Most a második babámat várom és szivatnak a tünetek. 1 hétig nem volt semmi bajom azt hittem megint elmúlt 8 hetesen erre 2 napja hányok, korábban nem hánytam. A mellem se feszült eddig nagyon, erre most 9 hetesen ahogy reggel kimásztam az ágyból szenvedtem vele úgy, mint a kisfiammal 6-8 hetes korom között. Furcsa.

2016. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mindenkinél más a terhessèg,csak átmentem ilyen "paramamiba". Jövőhét csütörtökön megyünk az uh-ra, egy örökkè valóság.
2016. nov. 30. 09:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Azert annyira nem kell paraznod :) Ez nem betegseg, hanem csak egy allapot, ami jarhat kicsit kellemtlen tunetekkel. En ikrekkel voltam terhes es a 14 hetig egesz napos hanyinger gyotort, de soha nem hanytam. amikor ez elmult, akkor jott a gyomoreges, de azon a Rennie segitett. Emellett volt, h estenkent eldugult az orrom es muszaj volt orrspray-t hasznalnom, m kulonben nem kaptam levegot. Emellett volt meg az allando almossag, de az annyira nem volt kellemetlen. Meg meg kisebb testi valtozasok, amik a terhesseggel egyutt jarnak es vkinek kellemetlen, vkinek nem.
2016. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nézd, közel 11 hetesen már teljesen normális, hogy múlnak a tünetek. Én is volt mikor aggódtam, párszor elmúltak a tünetek, 7 hetesen komolyan aggasztott de képesek ezek a tünetek visszajönni is. Neked 11 hetesen már jó eséllyel nem fog, hiszen már nem emelkedik a HCG tovább, 10 hetes kor körül csúcson van, stagnálhat is aztán csökken a szintje, a szervezet már képes hozzá is szokni, ha már egyszer nem emelkedik tovább. Ne aggódj!
2016. nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm Nektek! Jövöhéten irok azért, hogy mi volt az ultrahangon 😊
2016. nov. 30. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:
20. Hétig minden nap hánytam.. 20-26. Hétig meg néha-néha voltam rosszul 26. Héten mozdult meg a baba akkor már nem volt semmi.. 34+5 hkm
2016. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos volt ok az aggodalomra 😕8hetesen nem fejlődött tovább, mint az elöző. 😕Ezert múltak a tünetek. Hétfőn műtét, ikrek voltak 😕😪😢Azért köszönöm Nektek!
2016. dec. 3. 05:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :'(
2016. dec. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!