Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj záródása?

Méhszáj záródása?

Figyelt kérdés
Ha a külső és a középső méhszáj nyitva van egy ujjnyira akkor az még bezarodhat? 33 hetes vagyok, bent fogtak a kórházba, napi 3x2 magnézium, agynyugalom, van rá esély hogy esetleg javul az érték és előbb haza engednek?

2016. nov. 30. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Be mar nem zarodik. Most azt probaljak elerni, hogy ne nyiljon tovabb.
2016. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak mert hallotta pár embertől hogy egyszer ki volt nyilva, pár hét múlva meg már zárt értéke volt. Nekem is egyik nap még nyitva volt a belső is másnap másik orvos szerint még zárt volt. Egyszer 2 ujjnyi volt a mehnyak hossza, 2 hét múlva pedig már 3 ujjnyi.
2016. nov. 30. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Bezàródni nem fog. Én is hallok történeteket a Loch Ness- i szörnyről, mégse hiszem, hogy tényleg létezik.


Attól lehet "màs" az érték,mert màsik doki vizsgàl. Pl nekem szülésnél amikor felvettek az osztàlyra megvizsgàlt az ügyeletes,mondta,hogy szűk 2 ujjnyira vagyok nyitva,10 perc múlva a szülésznő szerint ez szűk 4 ujjnyi volt... Nem mindegy kinek az ujja...

A méhnyak hossza dettó ilyen, nekem végig hol 2, hol 3 cm volt.

2016. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!