Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30/31 hetes kismamak h vagytok...

30/31 hetes kismamak h vagytok? Joslo fajasok, kinyilt mehszaj, baba mozgas minden erdekel!

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia igaz én 33 hetes vagyok méhszáj zárt nincs jósló fájásom sokat fáj a hátam. Baba aktív.. De 3 héttel ezelőtt megcsúsztam a zuhany tálcában és hasra estem magnézium infúziót meg Dalacint kaptam így veszélyeztetett lettem koraszülésre.
2016. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is 33 hetes kismama vagyok. Nekem tegnap volt először az alhasamban szokatlan görcsölésem, de fogalmam sincs mi volt az, aztán elmúlt.

Méhszáj tudtommal zárt, de szerdán majd megmondja a nődoki mert akkor megyek legközelebb.

Baba mozog, erős mozdulatai vannak és lassúak, de érződik hogy már kevés a helye tehát inkább csak kinyomja magát ez jellemző.


Összességében amúgy jól vagyok. Annyi hogy éjszaka legalább 1-szer ki kell mennem pisilni meg mostanában éjszaka szokott zsibbadni a kezem.

2016. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A méhszájam a legutóbbi vizsgálaton zárt volt. A jóslók egyelőre elkerülnek. A pocakom kb. napi háromszor-négyszer keményedik. A kisfiam mostanában sokat mocorog, de múlt héten meg pár napig tök nyugis volt. Már kezdtem megijedni. Viszont a derekam elkezdett fájni, a baba nyomja néha a hasi vénámat, emiatt szapora a pulzusom plusz az epém miatt diétáznom kell.

29hkm

2016. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia.30+2 hetes vagyok,3.baba kislány😊 Az elmúlt 1hétben kezdtem sűrűbben keményedni kb Naponta 3-4 alkalommal.Eddig meg tudtam különböztetni attól,hogy a baba nyomja ki magát,de már nem mindig.2hete voltam kontrollon akkor teljesen zárt volt a méhszáj és 1150g ra saccolta a baba súlyát.Kicsit kezdek már fáradékony lenni,éjszaka kb 2szer ki kell mennem pisilni,de van hogy sokáig nem tudok visszaaludni.A baba szerencsére aktív,néha már tud fájdalmas húgyhólyagrugást produkálni.Egyre jobban változik a mozgása,legtöbbször már csak fészkelődik.Nálatok mi a helyzet kedves Kérdező.
2016. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszonom h irtatok nekem!:) orulok h jol vagytok! Ensem tudom megkulonboztetni mar a kemenyedest attol h kinyomja magat a picur! Ma megyek magandokihoz ultrahangra meg mehszaj ellenorzesre mert sajnos en ki vagyok nyilva :( es nagyon felek h mi lesz ezert is irtam oda a mehszajat! Koraszulest mond a doki de remelem semmi baj nem lesz! Es nagyon orulok h ma vegre lathatom 10het utan a picit aki mar gondolom nem is olyan pici!
2016. nov. 21. 12:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Írj hogy mi volt....
2016. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Minden rendben van!!Semmi gond nincs a mehszajammal tokeletes azt mondta nyugodtan setaljak sot kotelezo setalni emelni ne emeljek semmit hazimunkat ugy ahogy csinalhatok aprosagokat de sok fekves felpolcolt labakkal Gyumolcs kalcium tabletta sok magnezium stb :) kikell fekudni. Mondta h 6hetet ha meg kibirok akkor mar jok vagyunk:) 1720grammos a pici fiunk 💕
2016. nov. 22. 09:48
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Jaj de jó.Mennyi a méhszáj értéked és pontosan hány hetes vagy?
2016. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
C2100. Egy hete is ennyi volt es most is nem nyilt tovabb! 30+3. Kedves utolso neked is nyitva van a mehszajad?
2016. nov. 22. 12:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem mi beszélgettünk privátban a napokban😊 Én másfél hét múlva megyek a 33.héten.Remélem még zárt lesz.Szeretném a 36-37. hétig kihúzni.
2016. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!