Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggodalomra adhat okot?

Aggodalomra adhat okot?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmúlt az alhasi fájdalom (eddig végig szúrkált, nem maradt ki nap, hogy tompán ne éreztem volna, hogy nő a méhem). Éjjel is kényelmesen forgolódtam az ágyban, egyszer sem nyilalt bele, pedig máskor szokott. A mellemben is jelentősen csökkent a fájdalom, feszülés. (Hányingerem nincs, az eddig sem volt. Utrot szedek, mert barnáztam.)

Szerintetek ezeknek a tüneteknek az enyhülése mit jelent? Nagyon aggódom és nagyon zavar, hogy az alhasi fájdalmat nem érzem, mert így olyan érzés, mintha üres lenne a méhem :( Volt nektek hasonló?


2016. dec. 1. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem vérzel nincs erős fájdalmas görcseid addig nincs baj!!!!! 34+5 hkm
2016. dec. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tunetek jonnek es mennek. A hasad se fajhat folyamatosan a 9 honap alatt.szep is lenne. Majd ujra fog idonkent ahogy no a mehed es a baba. Ez nem jelent semmit
2016. dec. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!