Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam most neki, vagy...

Elmondjam most neki, vagy csak ha már teljesen biztos?

Figyelt kérdés
Péntek óta késik, ma reggel lett is egy + tesztem. Egy dolog miatt nem akarom még elmondani a páromnak. Augusztusban ugyanígy történt, akkor viszont egy hétre rá el is ment a baba. Várjak még szerintetek 1-2 hetet, és csak akkor mondjam el neki, ha már biztosabb a dolog, vagy tegyem meg most? Tudom, hogy egyéni döntés kérdése, engem az érdekel, ti hogyan tennétek. Nem szeretném újra hitegetni. Köszönöm.
2008. okt. 6. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám, mert fontos, hogy ezekről tudjon, hisz ő is az életed része. Másrészt azonnal elmennék a dokihoz, hogy írjon fel gyógyszert, ami a megmaradásban/megtapadásban segít!

Boldog babavárást!

2008. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én elmondanám. Neki biztosan, másnak nem!

Ketten várjátok a babát, csak éppen mi nők hordjuk ki. Te az ő helyében elmondanád? :-))

2008. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szólj neki, hiszen az övé is az a csöppség. :)
2008. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én a férjemnek elmondanám azonnal. De a család többi tagjának csak a 12 heti vizsgálatok után mondanám el.

Üdv

2008. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom hogy annó elment a baba! De most GRATULÁLOK!!!

Én személy szerint várnék még vele, mert neki is nehéz lehetett, és így nagyobb öröm lesz megtudnia hogy már biztosabb a dolog, mint megint örülni és utána kétségek közt lenni!

Sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek! Aztán írj hogy hogy döntöttél!

2008. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd ki ebből, szerintem!

Vigyázz magatokra!

Sok sikert! Picúrnak üzenem, hogy kapaszkodjon rendesen! :)

2008. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én tutira elmondanám.

Én a mensi ELŐTT 3 nappal teszteltem pozitívat, de már akkor nem bírtam magamban tartani. Épp dolgozott, úgyhogy felhívtam és elújságoltam neki. Mint kiderült, fel sem fogta, mit mondok neki. :S

2008. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám magamban tartani.

Ha szomorú dolog is történik, arról a párodnak is tudnia kell.

De reméljük, ezúttal nem lesz semmi baj!!! Vigyázz magadra,

üdv 31 hetes kismami

2008. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Aranyosak vagytok! Azon a 'kapaszkodjon' megjegyzésen jót mosolyogtam. :)

Kettősség van bennem. Elmondanám most azonnal, ugyanakkor ki is várnám a péntek estét, hogyan alakul...

2008. okt. 6. 15:19
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmondanám! Gondolj bele ha neked nem mondanának el egy ilyen fontos dolgot. Ne adj isten probléma lesz, bizti észreveszi és akkor már csak a rossz hírt közlöd vele? Én elmondtam, hogy pozitívat teszteltem pedig nekem nagyobb esélye volt a cisztának mint a babónak. Szerencsére babó lett. Sok sikert!
2008. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!