Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az amikor mrg indítják...

Milyen az amikor mrg indítják a szülést mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Màr 3-napja befektettek a kórházba.Mivel nem tudtam megmondanivaz utolsò menstruáciòm időpontjàt így el lrtt számolva a dàtum a szülésre.Az ultrahang alapjàn meg már nem tudják megàllapítani hogy mennyi idős terhes is vagyok.Most arra jutottak hogy meg indítsàk a szülést.Megjegyzem az ultrahang szerint 39+2 idős terhes vagyok.Az orvosok elég lekezelőek nem mondanak semmi konkrétat.Meg az eggyik szò szerint rá kêrdezett hogy tudom -e bár azt hogy mikor döftek meg utoljára.Elèg megalázó volt mert szò szerint így kèrdezte.Meg hétvégén lesz a születésnapom és mondtam hogy bár a szülés előtt engedjenek haza de nem akartak meg már kijelentette az orvos hogy vasárnap inditani fogják a szülést és nem mehetek haza pèntek szombaton sem.De nem is vagyok meg nyílva.Meg ctg-vizsgám van minden òra hosszàba.
2016. dec. 2. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon bunko volt az orvos, ez teny, de te meg iszonyu buta vagy, ne haragudj. Alig alig lehet ertelmezni a kerdeseidet.


Az, hogy egyes terhessegek eseteben nem lehet az utolso menstruacio idopontjabol kiindulni, az nem egyedi eset. Vagy azert mert az ember lanyanak lovese sincs az idopontrol, vagy pl mint nalam is, hiaba tudtam az idopontot, nem hagyatkozhattunk ra, mivel az elozo szules ota meg nem volt rendszeres a ciklusom. 12. het elott 2 ultrahangon voltam, ami alapjan belottek hogy mikor legyen a genetikai uh idopontja. Es ezen a 12. heti ultrahangon jelolte ki a szonografus a szules varhato idopontjat a baba meretei alapjan. Ennyi. Ezen mit lehet elszamolni? Neked mit mondtak a 12. heti uhn?


Amugy meg en tenyleg nem ertem a felhaborodasodat. 40 hetes terhesen te szulinapi bulit akarsz rendezni vagy mi? Ha nem vagy elegedett az orvos dontesevel, akkor menj haza sajat felelossegre es kesz. Nem ertem a hisztit. A baba az elso, nem?

2016. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi történt azóta kérdező?

Elindították a szülést?

2016. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!