Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire igaz,...

Szerintetek mennyire igaz, hogy van hasonlóság anya és lánya terhességének lefolyásában?

Figyelt kérdés
Pl. olyasmire gondolok, hogy ha az anya nem volt hányós a terhességeinél, akkor a lányánál is kevésbé valószínű... stb.
2016. dec. 4. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Annyira van hasonlosag mint a szomszedasszonyeval.

2016. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semennyire, anyám két gyereket szült, nagyon könnyű terhességel, nem hányt semmit, én a 7. héttől folyamatosan hányok. A menstruációnk hasonló, egyikünknek sem görcsölt, stb., talán a szülésben is lenne hasonlóság, de nekem csak császár lehet. A dokimtól is megkérdeztem és azt mondta, hogy a terhesség ugyanannál a nőnél is többféleképpen alakulhat, egyik terhessége ilyen, másik olyan, az, hogy anyám hogyan viselte, semmit nem számít.
2016. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semennyire sem igaz.

Hárman vagyunk testvérek, anyukámnak mindhárom terhessége és szülése komplikáció mentesen zajlott.

Én viszont szinte az egész terhességemet végig hánytam, pánikbeteg lettem és még toxémiás is lettem. Anyukám mindhármunkat természetesen szülte, nekem császárom volt.

Szóval bár anyukám 3 gyereket szült, mégse volt neki egyik terhessége sem olyan problémás, mint nekem ez az egy.

2016. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Még ugyanannak az embernek is lehetnek különbözőek a terhességei, nekem is tök más volt a 2 terhességem, és sok ismerősömnek is.
2016. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs azonosság. Az első neki könnyű terhesség majd farfekvéses rövid szülés volt, nekem viszonylag nehéz terhesség, nehéz, hosszú szülés.

A második neki nehéz terhesség, koraszüléssel, nekem könnyű terhesség, könnyű szülés.

A harmadik neki könnyű terhesség, elhúzódó szülés. Nekem problémás terhesség, villámgyors szülés.


Ha megnézed, akkor láthatod, hogy nem volt két egyforma terhesség. Pedig a nemek sorrendje azonos: fiú lány lány

2016. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elméletben azt gondolnám, hogy lehet, genetikai okok miatt.

Viszont nálunk nem volt, anyukám nem volt hányós, én igen, ő nem vizesedett, én nagyon, ő természetesen szült minket, nekem végül sürgősségi császár lett.

Egyikünk sem hízott sokat, ez mondjuk közös, illetve mindegyikünknek elég teje volt.

2016. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!