Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez furcsa lenne? Vihetem a parom?

Ez furcsa lenne? Vihetem a parom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretne eljönnI már a legelső uh-ra. Amin 6hetes 5napos leszek! Ilyenkor mar szokas ez? En orulnek ha jonne, De nem nezne furan az orvosom? Masok is csinaltak igy? Koszonom

2016. dec. 4. 16:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
dehogy néz furán. Ez normális dolog, sokan együtt mennek :)
2016. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi.:) aranyos vagy.:) hat nemtudtam. Gondolom olyankor nem sokat latni.es szivhang sem bizti , hogy lesz!!
2016. dec. 4. 16:53
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
ilyenkor még csak megállapítja a terhesség tényét. :D de nyugodtan menjetek együtt, nincs ebben semmi fura, semkvietnivaló. Sőt, inkább aranyos a párod, hogy elkísérne. :)
2016. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen. Ezt mondtam neki en is, h nem sokat fog latni. Csak megallapitja a terhesseget. De minden uh.n es vizsgalaton ott szeretne lenni. De akkor remelem nem lesz furcsa tènyleg! Orulok en hogy eljon. Hiszem ez is szep dolog. Es az elso alkalom h latjuk ot! :)
2016. dec. 4. 16:58
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Én azért előtte érdeklődnék, hogy mi van.

Nálunk, ahol én szültem, ott, amíg hüvelyi ultrahang volt, addig nem engedtek be hozzátartozót az ultrahangra, még apukát sem. És nálunk még a 12 hetes uh-t is hüvelyivel csinálták és utána csak hasival és onnantól fogva engedtek be apukát, illetve más családtagot.

Szóval nincs semmi furcsa az elképzelésben, teljesen természetes, hogy apuka is ott van uh-n, csak tudd, hogy sok helyen ilyenkor még apukát nem engedik be.

2016. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem furcsa. Az én férjem kezdetektől fogva minden uh-ra bejön velem pedig ő általában nem ilyen típus, tehát én nagyon örülök ennek hogy mindig együtt megyünk és mindig bejön velem. Szerintem azért is van ez, hogy mindenről tudjon ő is pontosan...

Mindjárt szülök, és azt viszont még nem tudja hogy bejön-e velem a szülésre...én rábízom a döntést.


35 hkm

2016. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az én férjem nem szeretett bejönni egyik első ultrahangra sem, engem is zavart, mert hogy azok hüvelyik voltak. Inkább a későbbieknél csatlakozott.
2016. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nemtudom szamit-e , maganorvoshoz megyek. Lehet h megkellene kerdeznem ? Koszonom.:)
2016. dec. 4. 19:39
 9/21 anonim ***** válasza:
Akiket zavar, hogy hüvelyi UH-nál bent van a leendő apa, azokat miért zavarja? Kíváncsiságból kérdezem, tényleg érdekel!
2016. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Magán orvosom volt. Mikor szólított, bementem és megkérdeztem h bejöhet e a férjem. Azt mondta h természetesen:)

Onnantól fogva együtt jártunk minden vizsgálatra!


( Barátnőm férje kicsit kiborult a hüvely uh-tól, mert arra nem számított 😂, gondolta olyan lesz mint a filmeken h pocakra zselé és a doki vigyorogva közli h itt bizony baba van )

2016. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!