Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez még mindig a nyákdugó lehet?

Ez még mindig a nyákdugó lehet?

Figyelt kérdés

Már 4 napja folyamatosan jönnek elég nagy darabok. Első nap sárgás volt, majd aznap este voltam dokinál (tudtom nélkül kézzel tágított) és már aznap este átment véresbe. Azóta is jönnek NAGY darabok, hol véres hol barnás. Mondta a doki hogy vizsgálat után vérezhetek. De ennek már 3 napja, és nyákos. Ha a vizsgálat miatt lenne, az már 3 napja volt, szerintem már el kellett volna múlnia, ha pedig nyákdugó, akkor pedig szerintem ez már kicsit sok. Rengeteg ki jött már, ha összeraknám lehet meglenne már 2 maréknyi is. Valami ötletek hogy esetleg mi(től) lehet?

39hkm


2016. dec. 4. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a nyákdugó újratermelődhet, ha csak így darabokban jön, szóval szerintem lehet az.
2016. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De 4 napja jönnek nagy darabok. Ilyen gyorsan újra termelődne? Az lehetséges? Meg 3 napja barnás/véres.
2016. dec. 4. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom,mennyi idő alatt termelődik újra. Nekem egyszerre távozott. Esetleg hívd fel az orvosod,kérdezz rá, mi lehet ez.
2016. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy tudott kézzel tágítani a tudtod nélkül? A kézzel tágítás baromira fáj
2016. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a "tudtom nélkül"-t hogy nem szólt semmit, és utána esett le hogy mit csinált és miért fájt annyira.
2016. dec. 5. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!