Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon lehet nekem még gyerekem?

Vajon lehet nekem még gyerekem?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan szerencsétlen rövid ideig tartó kapcsolataim voltak,voltak akik elvileg családot,gyereket szerettek volna de gyakorlatilag nem. Évek óta egy randim sem volt. Most itt vagyok 30 évesen és nem értem,hogy mi miatt nem sikerült a család,gyerekvállalás nekem. Lassan azt érzem semmi esélyem egy babára.
2016. dec. 5. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Még fiatal vagy és persze találhatsz is valakit, aki megfelelő. Csak éppen ez nem bizonyos... :(
2016. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
hát attól függ hogy állnék anyagilag, de én bevállalnák egyedül is egy gyereket.
2016. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Az egyik barátnőm a legnagyobb reménytelenségben 35 évesen ismerte meg a mostani férjét, 37 évesen szülte a gyereküket.

A sógornőm 37 évesen ismerte meg a férjét, 41 évesen szült.

Miért ne lenne esélyed?

2016. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33 évesem ismerkedtünk meg és 35 evesen szultem. Előtte teljesen reménytelen kapcsolataim voltak.
2016. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Sokan vannak igy.


Siman lehet meg ot gyereked is.

2016. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert tudatosan így keresel.Csak a gyerek,család a célod.Előbb egy normális kapcsolat,igazi szerelem,stabilitás kellene,és ha minden adott,úgyis megy minden a maga útján.
2016. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

A randiért tenni kell, nem várni a sült galambot. Azok az idők sajna elmúltak. Viszont próbálj vidám és optimista lenni, mert egy depis lány, aki csak tenyészbikát keres nem tűnik majd túl vonzónak.

Semmiről nem vagy lekésve.

2016. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30 évesen semmiről nem maradtál le, sőt. 40 éves korodig még van időd nyugi. Amúgy te magad alakítottad így az életedet, azért ezt ne felejtsd el. Nekem százszor fontosabb egy jól működő párkapcsolat, mint csak egy gyerek. Szerintem a hiba a gépezetedben van, de elég tipikus mostanság ez az "azonnal gyereket akarok" hozzáállás.
2016. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!