Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak ha undorodom...

Mit csináljak ha undorodom szinte minden zöldségtől?

Figyelt kérdés
Minden nap csak müzlit, aszalt gyümölcsöt, magvakat, főételnek meg húst meg tésztát ennék legszívesebben. Zöldségek közül csak a hagyma, csemegeuborka, cékla ami ízlik, a többit csak úgy lenyomom a torkomon, de utána elég rosszul vagyok. Viszont nem lehet minden nap húst enni, mert nem egészséges, meg anyagilag is megterhelő.
2016. dec. 5. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ami nem esik jól azt ne erőltetsd... Én 26 hétig nem bírtam húst enni mert rosszul voltam tőle.. 35 hkm
2016. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De, lehet, sőt, terhesen kell is minden nap húst enni.

Egészségesebb, mint a müzli meg a tészta... (Bár attól függ, milyen müzli.)

Én örülök, ha pár dolgot meg tudok enni rosszullét nélkül, nem eröltetem, ami nem megy.

2016. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami nem megy azt nem kell eroltetni. En a mai napig ra sem birok nezni a gyumolcsre, viszont a frissen facsart narancslevet azt szeretem. Ezen kivul se zoldseg se gyumolcs. 39hkm.
2016. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne edd! Én volt hogy kivántam,de iszonyú savam lett tőle. Azt edd ami jól esik,én múltkor 3 napig túrós tésztát ettem,mert csak azon járt az agyam,annyira odavoltam érte. A hús nekem nem megy, rosszul vagyok a szagától is. Ami mostanság sláger nálam az a banán és mandarin,kiloszám fogy. 22hkm
2016. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a zöldséget terhesség előtt sem szerettem ez az állapotommal nem változott. Természetesen salátában, vagy szendvicshez pl. paprika, paradicsomot eszek. Mondjuk a hagymára és az ecetes savanyúsága már hetek óta ránézni sem tudok.

Terhesség előtt heti 7-ből 6-nap hús volt a főétkezésem, most nem nagyon tudom megenni. Mindenféle nyers hústól rosszul vagyok, de a csirkemelltől készen is.

Többnyire tésztaféléket és gyümölcsöt eszem. Tejtermékek is jöhetnek minden mennyiségben.

2016. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos nem tudsz mit tenni. Én kb a 25. hétig nem tudtam húst enni és tejet inni. Ha nem megy, ne eröltesd.
2016. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 hétig sült krumplin meg ràntott dolgokon éltem. Azóta húst,kolbàszt, szalonnàt eszek kiflivel meg csokipudingot jól behűtve, lassan szintén 2 hete. És ez idő alatt fogytam 2 kg-t.

Előtte sem tudtam max jégsalit enni.

Semmi baj nincs ezzel. Azt edd amit megkìvànsz csak mértéket tarts, nem kell a 155.szelet csokitortàt is megenni, elég 1 szeletet, ha megkìvànod. Olyat meg ne egyél amit nem kìvànsz,csak sokkal rosszabb lesz.

Gondolom szeded a terhesvitamint, akkor meg tuti nem baj.

2016. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak azt edd, ami jólesik. Attól még semmi baja nem lesz a babának mert te nem eszel ezt vagy azt. Ha aggódsz szedj multivitamint. Szépszüleink idejében még ennyi változatosság sem volt, mégis egészséges gyerekek születtek. Vitamint sem a baba miatt kell szedni, mert ő elveszi kíméletlenül amire szüksége van, miattad kell hogy te egészséges maradj.
2016. dec. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!