Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom, de már minden...

Fogyókúrázom, de már minden zöldségtöl undorodom! Mit egyek? Ti miket esztek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csirkemell (el lehet nagyon jól és változatosan készíteni), zöldségek (nem csak nyersen), gyümölcsök.
2010. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

reggelihez, vacsorához: paradicsom, paprika, uborka, retek, kaliforniai paprika, hagyma, saláta (épp mit kapok a boltban elfogadható áron)

ebédhez: ugyanazok amiket fent írtam mondjuk salátának, akkor jégsaláta vagy római saláta ebből lesz a cézár sali, ruccola ez is salátának, akkor csirkemellel együtt sült hagyma és sárgarépa, kínai zöldség keverék(gomba, s.répa, póréhagyma, bambusz, cukorborsó stb...) ez nagyon finom csirkemellhez, de ebből csomó féle van, ízlésednek megfelelőt vegyél :D (és inkább márkásabbat, abban nem csalódsz) akkor kukoricás/zöldborsó rizshez, rakott karfiol, rakott brokkoli, krumpli köretnek húshoz

kapásból ennyi :D

2010. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos már a csirkemellet sem birom,ma még csak 1 almát ettem,próbáltam megenni a halat a kis salátámmal,de egyszerüen nem birtam lenyelni! :( Hát nemtudom mi legyen,éhes vagyok,de nincs étvágyam,és a diétás kaják gondolatától is rosszul vagyok. :(
2010. febr. 20. 12:41
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
zöldorsó főzelék?
2010. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

gyümölcsleves, mandarin, banán, vadas, gyros


nem kell állandóan zöldséget enni,

ha normális kaját eszel akkor fogyhatsz, ha nem eszel belőle sokat :)

2010. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

csirkemell meg hal helyett egyél, pulykahúst, vagy zsírszegény sertést esetleg marhát

a főzelékek is tök jó választás?

amúgy mióta diétázol, hogy ennyire unod? ezer féle kaját lehet csinálni, csak legyél kreatívabb

2010. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
te tuti lány vagy:) próbáld meg másképp csinálni a kajákat. és sztem ne vedd annyira komolyan néha engedj a kísértésnek és kajálj félre kicsit. persze ésszel. ezt pedig a több mozgással ellensúlyozd. én amikor szemetet eszem egy darabig akkor mindig kívánom már a tiszta kaját. de ez fordítva is megvan mint a te esetedben. a zöldségekből pedig csinálj salátákat. abból annyi féle van hogy valami biztos ízleni fog
2010. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

12:54 vagyok

nézd itt találsz pár receptet jó alapanyagokból. nagyon finomak

2010. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Háziasszonyka vagyok,szinte már teljesen kimeritettem az összes változatát a zöldségeknek...fözeléket azért nem eszem,mert liszt van benne. :( Amugy 3 hónapja fogyózom,és nagyon le szeretnék fogyni,teljesen bele vagyok betegedve,ugyhogy nem jöhet szóba holmi banán!! Köszi mindenkinek! Utolsónak: és hol a link? =)
2010. febr. 20. 13:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Főzeléket is tudsz csinálni liszt nélkül.
2010. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!