Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki megtudja mondani mit...

Valaki megtudja mondani mit jelent?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál mert 1 hete nem jött meg és 2 pozitív tesztem van, de barna pecsételésem volt az UH orvos felírta a Rutascorbint de nem látott még semmit csak azt irta a papírra h uterus üregében 22-mm -es nyálkahártya vastagság ez jót jelent szerintetek 2 hét múlva kell vissza mennem ? Csak mert nem tudom h menszesz előtt meg terhesség esetén mennyi szokott lenni .

2016. dec. 6. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jót jelent. 10-12 mm-re vastagszik normál esetben
2016. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi akkor reménykedhetem csak egy kicsit megijeszt h nem lát még semmit :D
2016. dec. 6. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon az elejen vagy, azert nem latja. Minden rendben, ne izgulj :)
2016. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Így indult a fiam. A doki azt mondta, vagy terhesség, vagy meg fog jönni.

Két hét múlva szépen látszott az embrió.

Ne aggódj!

2016. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm ! Neked is volt barnázásod a fiaddal mert nekem van ezért mentem hamarabb erre kaptam ezt a gyógyszert is ,remélem segíteni fog !
2016. dec. 7. 14:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy valakinek volt és szedte már ezt a gyógyszert ?:)Mi lett az eredmény?
2016. dec. 7. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:

A rutascorbin c vitamin. Semmi komoly. Annyiban segíthet, hogy csökkenti az erek vérzékenységét.

Nem hormon, vagy ilyesmi.

En is barnaztam mostani terhességem elején, nekem elég volt, mert nincs progeszteron hianyom.

Komolyabb gond esetén progeszteron potlast szoktak adni. De van olyan orvos, aki csak igazolt terhesség esetén írja fel.

2016. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És kiderült miért barnázol?
2016. dec. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!