Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy petezsák lassan nő,...

Ha egy petezsák lassan nő, vagy kicsi marad, akkor magától beindul a vetélés előbb utóbb?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A saját példám. 7 hetesen mentem először dokihoz, 5 hetesnek látszott, petezsák szikhólyaggal. Hcg vérvétel, menjek vissza néhány nap múlva. Két nap múlva indult a vérzés, pedig örültem, mert a hcg nagyon szép eredmény lett. Elmentem a dokihoz, már beindult vetélést látott az uh-n, műtét lett a vége.

Szerintem előbb - utóbb kilökődik a nem fejlődő terhesség.

2016. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az elejetol kisebb volt a petezsak es lassan nott, embrio lett benne vegul, de szinten lassan nott, vegul semennyire.

6 hetesen masfel het csuszas volt, bo 7 hetesen mar ket het.

Vegul a 8 hetet betoltottem es akkor indult meg a veteles, addig hetente jartam uh-ra es meg utana is ketszer megnezek, hogy kiurult-e minden, nem kellett mutet.

Elozo alkalommal kb 9 hetesen allt le az embrio szivmukodese, ez 11 hetesen derult ki, akkor kezdodott pecsetelo verzes, ezert mentem orvoshoz. Akkor nem vartam, 2 nappal kesobb mutottek, de aznap reggelre mar erosebb volt a verzes (nagyon gyenge mensi jellegu), szerintem beindult volna mar a veteles magatol.

Sokat olvasgattam errol, valtozo, hogy mennyi ido telik el a veelesig, van, hogy egy heen belul beindul, van, hogy akar 3-4 hetig is tartja meg a szervezet a terhesseget, mert nehezen esik le a progeszteronszint.

2016. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!