Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdtuk gumi nelkul de csak...

Elkezdtuk gumi nelkul de csak par percig kb 2-3petcig aztan ovszerrel folytattuk ovum elott vagyok lehet ebbol baj?

Figyelt kérdés

a ciklusaim altalaban 33-34naposak,menstruacio utan egyutt voltunk a parommal,de nem sokszor

Es nem vedekeztunk,majd az utobbi egy hetben nem voltunk olyan gyakran egyutt ha meg igen akkoris vedekeztunk. De megis lehetek terhes???


2016. dec. 10. 11:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6: Akkor igen. De ez egyértelmű, nem?
2016. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanulj meg normalisan fogalmazni!

2. Lehetsz terhes.

2016. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az lehet,hogy rosszul fejeztem ki magam,mert kicsit zavart vagyok,de a negativ kritikakra nem vagyok kivancsi ugyhogy ezeket nyugodtan meg lehet tartani mindenkinek sajat maganak. Ugy ertettem,hogy menstruacio utan voltunk egyutt egyszer ketszer ugy,hogy nem vedekeztunk. De most vagyok ovu elott mar par napja,es voltunk egyutt,de vedekeztunk.
2016. dec. 10. 12:58
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Barmikor terhes lehetsz.

Ha kerdezel, fogadd el, hogy kapsz kritikakat is! Kisse hianyos a tudasod.

2016. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

De nem tudhatod pontosan, hogy mikor van ovud. Szóval ha menstruáció után voltatok együtt védekezés nélkül, akkor is simán lehetsz terhes.

Nekünk volt olyan ismerősünk, akik a naptármódszert használták védekezésnek. 12 gyerekük lett :D

2016. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Aruld már el legyszi, hogy miért jó maszatolni, utána pedig idegeskedni?
2016. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"negativ kritikakra nem vagyok kivancsi" - miért, ebben a helyzetben mire számítottál?


Tessék: Nem, nagyon felelősségteljesen viselkedtél, semmi okod aggódni, csak így tovább! - persze, ez nem változtat azon, hogy bármikor lehetsz terhes, ha nem védekezel! (Sőt, néha még akkor is, ha védekezel, mivel 100%-os védekezés nincs, csak az, ha nem szexelsz.)

2016. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
1 mp is elég és 1 sperma is elég ahhoz, hogy teherbe tudj esni!!! Ha nem akarsz gyereket akkor Védekezzetek Normálisan...
2016. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én a menstruációm hatodik napján voltam együtt a férjemmel, a fiunk egy éves már. Barátnőm menstruáció utáni második napon volt együtt a párjával, ő hamarosan szül. Úgyhogy bizonyítékokkal támaszthatom alá hogy így is teherbe lehet esni:-D


Olyan nincs, hogy olyan időpont mikor semmi esély a terhességre. Vannak rendkívüli peteérések, és mivel gépek sem vagyunk, a ciklus sem óramű pontosságú.

2016. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha beléd élveztek, bármikor lehetsz terhes. Ha már így akartok "védekezni", legalább ne menjen beléd, akkor van esélyed megúszni.
2016. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!