Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak a fejfájásommal?

Mit csináljak a fejfájásommal?

Figyelt kérdés
Elsö trimeszter. Nem akar múlni. Fekszem. Tegnap jöttem-mentem, de nem múlt el a mozgástól, levegötöl.
2016. dec. 11. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Paracetalomt szedhetsz terhesseg elejetol a vegeig. De egyebkent beszelj a gyogyszertarban a patikussal, o biztos ajanl valamit.
2016. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is paracetamolt szedtem terhesseg alatt, ha fajt a fejem. Amikor szultem, a korhazban fajt a fogam ott is azt adtak, pedig szoptattam.
2016. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Paramax rapid (paracetamol) elso trimben is mehet. En mar 4 db-ot bevettem mert nagyon migrenes vagyok.
2016. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én orvosom szigorúan megtiltotta. Azt mondta, hogy a fejfájástól még nem született beteg gyerek, a gyógyszertől viszont igen. Azt is tiltotta, amit fentebb írtak. Amúgy én is migrénes vagyok...
2016. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. dec. 11. 18:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, és, hogy bírod, hogy bírtad?
2016. dec. 11. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Gratulalok az orvosnak! :-D A paramax rapid betegtajekoztatojan egyertelmuen rajta van h szedheto terhesen. SOHA nem irnak ra a gyogyszertarak ha a kockazat akar 0.1% is lenne a gyogyszerrek kapcsolatban. Nem veletlenul van minden betegtajekoztaton h terhesen inkabb ne.


Szoval kedves kerdezo paramax rapidot nyugodtan. Tobbet art egy tobb napos szenvedes es migren a babanak!! Foleg h maga a migren egy oxigenhianyos allapot, ami aztan megint csak nagyon "jo" a magzatnak... Ne szenvedj tovabb!

2016. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!