Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+4 hetes terhes vagyok...

34+4 hetes terhes vagyok érzem a babám mozgását mocorog sokat de nem olyan erőssen érzem mint eddig ez baj?

Figyelt kérdés
máj. 24. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Mert már egyre kisebb a hely és nem tud úgy ficánkolni.
máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Front is lehet, legalábbis felénk elég érdekes idők vannak manapság, még engem is nyom, pedig nem vagyok érzékeny rá...

És persze amit az 1. ír, kezdi kitölteni a babó a rendelkezésre álló teret 😀

Nekem amúgy is este szokott jobban mozogni, az egyik ilyennél akkor mentem az ügyeletre, mikor este sem kezdett jobban mozogni (stresszeltem, mert pont előtte jött ki egy jó kis gombás fertőzésem, attól tartottam, hogy összefügg), akkor megnyugtattak, hogy valószínűleg csak a front 🙂

De nem emlékszem, hány hetes voltam akkor, már azóta 20 hónapos nagyfiú 😀

máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy egyre nagyobb, nem jelenti, hogy kevésbé érzed a mozgását, sőt...4120 grammos, 57 centis újszülöttem volt, én meg vagyok 160 centi, és nem is nagydarab alkat...szóval gondolhatod, hogy fért el bennem az a gyerek:D viszont az utolsó napig nagyon aktív volt, és nagyon erősen éreztem a mozgását. Szóval ez kinek hogy...front viszont tényleg közrejátszhat. DE: ha neked van egy anyai megerzesed, hogy baj lehet, én inkább bemennek az ügyeletre, max megnyugtatasert.
máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem pont fordítva. Eddig alig éreztem, mert elöl fekvő lepényem van, az gondolom tompítja. Na, tegnap este olyat sikerült belém rúgnia, hogy azt hittem egyszerre szakad le az összes belső szervem😂 Nem tudom, hogy sikerült, de rendesen fájt is. Én még csak 27hetes vagyok.
máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!