Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a probléma, esetleg...

Mi lehet a probléma, esetleg a terhesség még szóba jöhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy 1 napos volt a menstruációm, ami nem nagyon töltött meg egy tampont sem, ugyanúgy ahogy szoktam iszonyatosan görcsöltem, annyi volt még a fura, hogy a mellfájdalom ami előtte szokott lenni, és amikor megjön akkor elmúlik, most nem múlt el, ugyanúgy megvan duzzadva és érzékeny.

Tesztet csináltam a harmadik napon, de negatív volt. Azóta enyhén barnázok, ami már csak nagyon sötét barna folt tényleg, ez a 4.nap.

Az alhasam kőkemény, fel van puffadva és nagyon feszül, szurkál. Szerintetek mitől lehet ez? Lehetek még terhes, vagy erre már ne is gondoljak?

Előre is köszönöm!



máj. 24. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megfog jonni szepen. Nem vagy terhes.
máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Véreztél, barnázol, negatív a teszted.... szerinted terhes vagy?! Most úgy komolyan?!
máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
ez is beteg. hagyd ra. sok az olyan no akinek a gyerekvarasra rament mentalisan az egeszsege.
máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sokan írták máshol, hogy rendes menstruáció mellett is terhesek voltak. :) Nagyon nem bírom amikor ilyen stílusban válaszolnak emberek, szerintem nem bántottalak meg semmivel sem. Ha nem tudsz érdemleges választ adni, vagy tapasztalot megosztani, ne írj inkább, vagy máshol töltsd ki az idegedet.
máj. 24. 17:08
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Terhesseg alatt nincs menstruáció ezzel ne nyugtasd magad, hogy bezzeg masoknal...

az huvelyi verzes ami nem egyenlo a menzesszel. Vagod?

Leforditom magyarra neked: EZ A HONAP NEM JOTT OSSZE! csá

máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Jól kivagytok idegileg :DDDDDD

HELOKA

máj. 24. 17:10
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem te jobban ki vagy :)

Menstruálsz es meg igy is azt hiszed terhes vagy. Xd

máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha az ellenszenv és a rosszindulat fájna, ordítanátok. Ilyet még nem láttam, hogy az ember feltesz egy normális kérdést, és ilyen szintű ellenszenvvel és vehemenciával reagáljanak, mintha bárkit is megsértettem volna. Komoly intelligencia szint az üvölt rólatok.
máj. 24. 17:13
 9/17 A kérdező kommentje:
Szövegértésből se vagy a toppon. Sehol sem írtam, hogy rendesen menstruáltam. Pont ez volt a lényeg. Na viszlát! További szép és kellemes idegösszeroppanást Nektek! :D
máj. 24. 17:15
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem, ez a kerdes nem volt normalis!:D

Intelligencia rolad uvolt, hisz ilyen alapveto dolgokkal nem vagy tisztaban, hogyha menstruálsz akkor nem vagy terhes.

Tatott szajjal rohantal most a faszerdobe.

máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!