Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nehéz méh érzés normális?

Nehéz méh érzés normális?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama vagyok olyan fura érzés van a pocakomban kb. 2 napja. Mintha nehéz lenne, nehezebben tudok kiegyenesedni,nem igazán tudom megfogalmazni mintha arra késztetne hogy összegörnyedjek,lefelé húzna. Mennyire normális ez?

2016. dec. 12. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem keményedik a pocakod? Ha veszel be magnéziumot pl Magnerotot és elmúlik akkor szerintem az a probléma. De nem vagyok orvos. Ez csak egy tipp 36 hkm
2016. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez nem görcs, ami összehúz, akkor normális.

Egyre nagyobb a baba, érzed már az ő súlyát is.

En 28 hetes vagyok, van, amikor szinte érzem magát a babát, a testét, ha sokat állok vagy setalok.

Egyre nehezebb lesz a pocakod, készülj fel erre :)

Boldog babavárást!

2016. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Körülbelül úgy van ahogy az utolsó írja,ha állok vagy sétálok vagy sokat üldögélek akkor érzem inkább,mintha lefelé húznák a pocakomat. Ha pihenek elmúlik,azért a biztonság kedvéért emeltem a magnézium adagomat. Hétfőn megyek dokihoz mindenképp megemlítem neki,csak addig is kíváncsi voltam tapasztalatokra. Első baba,mindig van valami új tünet ami a frászt hozza rám 😀
2016. dec. 12. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már érzed a baba súlyát, azt javaslom szerezz be egy pocaktámaszt. Én egy hete használom, és sokat segít, nem érzem olyan bitang nehéznek a hasamat estére.

Persze magnéziumot is szedni kell, mert a keményedés is hasonló érzést okoz. Nekem a Magnosolv granulátum vált be, 2x1 tasak/nap.

30 hetes (ikres) kismama

2016. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!