Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megállhatott a fejlődésben a...

Megállhatott a fejlődésben a magzat?

Figyelt kérdés
utoljára október 27-én jött meg, egy hete lett pozitív a teszt. Ma voltam orvosnál és annyit mondott hogy nagyon pici a magzat, maximum 3- 4 hetesnek néz ki. kétszer rákérdezett hogy vérzek-e majd kétszer elmondta hogy ha vérzek, menjek kórházba. Amekkora örömmel mentem orvoshoz, most annyira vagyok megzuhanva, nagyon el vagyok keseredve. 1 hét mulvára visszahívott, azt mondta nem lát embriót csak egy petezsákot benne valami, de még nem embrió.
2016. dec. 12. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Még korai, pici. Nálam 6 hetesen nem volt szívhang, csak a 8. heti uh-on láttam, hogy pulzál a szíve. Idő kell neki, ne idegeskedj, annál rosszabb. :)

Általában 6-8 hetesen is szoktak először orvoshoz menni.

2016. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ilyenkor meg csak embrio lenne, de valoszinuleg nalad petezsakot lathatott csak esetleg, ha 3-4 hetet mondott.

Gondolom hosszu lehet a ciklusod, ha kesobb teszteltel, de ha egy hete volt mar pozitiv teszted, akkor kb 5 hetes terhesseget mar kellett volna talaljon az orvps. Meg akkor sem feltetlenul latszik az embrio (5 hetesen), de a petezsak mereten es formajan sok mulik.

Errol mit mondott?


Van meg ra esely, hogy rendben lesz, ne keseredj el.

Nekem ugyan csak egyszer volt ilyen koran nagy elteres (6,5 hetes terhesseg kellett volna legyen, de alig 5 hetesnek felelt meg a petezsak), de nekem 28 napos ciklusom van, szabalyos, nem lett volna szabad masfel hetes lemaradasban lennie es sajnos veteles lett belole.

2016. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ahogy számoltam most kellene 7-8 hetesnek lennie. utóbbi időben volt hogx 40 napos ciklusom volt. màst nem mondott
2016. dec. 12. 19:50
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem 6 hetes lennél menzesz szerint okt. 27-től? Persze, ha a ciklus pl 35 napos lett volna, akkor 1 héttel kisebb. 5 hetesen meg nem látszik még embrió, csak petezsák, esetleg szikhólyag, embrió még nincs.
2016. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6 hét 4 napos vagy ha október 27-én jött meg.
2016. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A 3-4 hetes még nem is látszik... az nem lehet.
2016. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem is október 27-én jött meg utoljára. Múlt hét kedden voltam orvosnál és akkor volt 5.5mm petezsak (és semmi más)

En is keveselltem, hogy se szikholyag sem embrio, de bizakodom.

Drukkolok neked is!

2016. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Elnézést telefonról írtam, szóval 6-7esnek tippeltük. Mintha azt mondta volna, hogy 3 mm-es a petezsák, ami nem üres.
2016. dec. 13. 07:14
 9/18 A kérdező kommentje:
Ma megyek egy másik dokihoz...
2016. dec. 13. 07:21
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, majd írj, hogy mi volt a dokinal !
2016. dec. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!