Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, az...

5 hetes terhes vagyok, az éves herpeszem jött ki a számon, lehet baja a picinek?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején vagyok. Általában töltöttpaprika evés utan szokott így kicsattanni a szám és hólyagos herpesz alakul ki. De ez minden évben egyszer kijön... Lehet baja a babának? Mivel kenhetem?


Köszönöm



2016. nov. 27. 04:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja. Zovirax al, acilclovirrel kenheted tiszta kezzel, vekonyan, nsponta tobbszor.

Gyengebb most az immunrendszered ezert jott ki.

2016. nov. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. nov. 27. 07:29
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt nem lesz baja!
2016. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, igaz én krémeket nem mertem rá használni, csak fogkrémmel kentem. gyorsan leszárította.
2016. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Teafa olaj is jó rá! Nem lesz belőle semmi gond!

Megkérdezhetem, hogy neked vannak már terhes tüneteid? Én is 5+2 vagyok, és szinte semmi tünetem; eléggé aggaszt is...

2016. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az infót, ez így tényleg megnyugtató :)


Tünetek vannak, jönnek mennek, eleinte 4 hetesen émelygés volt egész nap, sok pisilég, és a melleim csak ritkán pár másodpercre belenyillaltak, na meg az egész napos alvásigény, ellenben hajnali 3-4kor meg kukorékolok -.-

Étvágytalanság, ez az éhes vagyok szédülök, de nem kell semmi :D XD Kenyeret nem ettem másfél hete, csak ma egy kis szeletet...


Most 5 hetesen émelygés eltűnt csak ritkán jön elő egy kicsit, Most a melleimet érzem sokkal jobban és gyakrabban, mell felett kicsit izomlázszerű. Sok pisilés most is áll a sok ivás mellett, étvágyam mintha kezdene megjönni, de nem az igazi. Hasamat csak néha érzem hol szúr hol feszül hol fáj hol meg semmi. Néha mensis görcs érzés, persze enyhe.


Szóval ilyen kósza tünetek vannak :)

2016. nov. 27. 18:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia

Azota minden rendben veletek? :)

2017. jan. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kérdésed, minden rendben eddig, kedden megyek a 12. heti uh-ra :) Izgulok :D


10 hetesen minden rendben volt, bízom benne a helyzet változatlan.


Tüneteim szerintem elég kíméletesek, hányni nem hánytam, émelygés kicsit enyhült, de ha éhes vagyok akkor borzasztó XD Kajaundor megvan, meg az ólmos fáradtság is, no meg a mellérzékenység.


De tényleg azt kell mondjam, szerencsés vagyok a tüneteket illetően.


Bízunk a legjobbakban :)

2017. jan. 12. 10:34
 9/9 anonim ***** válasza:

De jo,orulok es gratulalok :)

Nekem is enyhultek 6 hetesen tuneteim azota visszatertek hol jobban hol kevesbe

Holnap megyek dokihoz remelem minden okes lesz kicsit ideges vok ;)

2017. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!