Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fájnak a térdeim, és...

Nagyon fájnak a térdeim, és sajog a talpam, mintha száz mázsát kéne cipelnem. Elmúlik ez a szülés után?

Figyelt kérdés
Sokszor alig bírok felállni, ha leültem, annyira kivannak a térdeim, a talpam meg tényleg olyan, mintha lapulna ki. Van egy kis harántsüllyedésem, talán az is közrejátszik, na meg az eddigi 14 kiló plusz, de az első babámnál is ennyit szedtem fel, mégsem fájt se a térdem, se a talpam. Ugye nem állandósul ez? 36 hetes vagyok egyébként, és alapból vékony, most vagyok 65 kiló a 172 centimhez.
2008. okt. 7. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogyan írod a talpad valószínűleg a harántsüllyedésed miatt van, a térdedre meg valószínü nagy teher nehezedik, illetve lehet h vizesedsz is, ami a szülés után 5-6 héttel normalizálódik. Az hogy miért fáj a térded tippelni lehet, nem feltétlen a plussz súlyoktól függ csak, hiszen a velünk öröklöt dolgokat is cippeli az ember!

Ne keseredj el, pihenj sokat amíg csak lehet és tudsz!!! A térdedre meg ha megszültél és továbbra is ugyan úgy fáj érdemes orvossal megnézetned.

Könnyű szülést kívánok neked!

üdv.

2008. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2008. okt. 9. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!